Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бєркуту на вас по%уй

Kateryna Eykhmann: Є у мене одна суперсила — опинятися в потрібному місці в потрібний час. Отак і вчора я опинилась затиснута між активістами, машиною і беркутнею.

Подивіться уважно на цих людей в шоломах. Якщо вам ще якимось дивом здавалось, що вони вам допоможуть, то просто знайте, що їм похуй. Їм похуй чи ти жінка, чи ти журналістка там чи фотографка, їм похуй на твої 50 кілограм разом з камерою, їм похуй на твоє "мені боляче" і "мені нічим дихати, зараз втрачу свідомість". Ну тобто буквально похуй.

Мусор, який стояв біля мене (ну як стояв, навалився на мене), на моє "нічим дихати" так і сказав "мені похуй, нічо було сюди іти".Колись я писала колонку про те, чому я хочу відставки Авакова. Так от, сюди додався ще один пункт. Я хочу відставки Авакова, бо мені не дуже сподобалось їхати серед ночі до лікарні і на питання лікаря "шо болить" відповідати "все". На щастя, зі мною все ок, лише забої.

А ви просто пам'ятайте, що їм на вас похуй. Більше того, по-моєму, їм це навіть доставляє задоволення.

Моралі не буде.

Аваков чорт.

Tags: Аваков, Мрази, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments