Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Звіт за вересень

Дуже складно вимовити слово «звіт», якщо останні три тижні звик говорити «вибори», «кандидати», «ТВК», «застава» та різні матюки з цього приводу. Але ми знайшли в собі сили та час не лише вимовити це слово, а й написати для вас звіти за вересень. Це було складно, довелось, повернутись в часі на початок місяця, коли ще світило сонечко, а виборча кампанія не була такою страшною. Сльози заважали нам писати, але ми це зробили.

Отож. Демократична Сокира у вересні натворила ось таке:

1. Приїхали прямісінько в Конча-Заспу до Зеленського, щоб спитати в нього про «спільне інспектування» з терористами. Уже під час того, як ми збирались на акцію, ОП скасував цю ганьбу. Але ми додали до нашого лексикону одне призабуте слово — «імпічмент». Будемо рухатись в цьому напрямку.2. Провели акцію під ВРП з вимогою покарати суддю Вовка відстороненням від виконання обов’язків судді.

3. Сформували виборчий список за допомогою прозорого голосування в партійному додатку. Прихильники мали можливість власноруч обирати, хто матиме третє місце в списку, а хто двадцяте. Це електронна демократія, сонце. Дуже рекомендуємо встановити наш додаток, аби керувати партією. А щоб робити це ефективніше — просто донатьте.

4. Підписали меморандум із незалежною агенцією VoxCheck, яка люб’язно перевірила наш список. Як результат — наші кандидати отримали середній бал 4,77 за 5-бальною шкалою VoxCheck. І щодо жодного з них ми не отримали рекомендацію зняти цю людину з виборів. Багато партій можуть похвалитись подібним?

5. Чи запуском всеукраїнської кампанії для збору коштів? Ми можемо, адже ми з неймовірною швидкістю зібрали необхідні кошти для застави через платформу “Фонд ліберальних ініціатив”. Станом на зараз у нас понад 1600 донаторів з усієї країни. І їхня кількість продовжує рости.

6. Відстояли в суді наше право брати участь у виборах до Київради. Нешановні члени Київської ТВК нас такого права позбавили. Ми пішли шукати справедливості в суді. Знайшли. Правда, з другої спроби, бо спершу долю нашої участі вирішував вовчий ОАСК. Але наші юристи провели відмінну роботу та виграли в апеляції, а наші прихильники дали нам найгарячішу підтримку під судами.

7. В Ірпені наші активісти вийшли на підтримку Віктора Ручка, якого судять за вирощування медичного канабісу. Адже канабіс має бути легалізованим, а правоохоронці — займатись справжніми злочинами, а не ловити тих, хто хоче позбутись болю.

8. У Краматорську наш осередок вкотре довів, що звання «найкреативніша партія» ще довго буде за нами. Активісти провели цілий сеанс очищення міської площі від злих духів проросійськості та гречкосійства. Все тому, що до того на площі проводили своє збіговисько прихильники ОПЗЖ. На варті українських міст від сєпарів та їхнього духу!

Але ми не будемо вам розповідати всього. По-перше, це буде занадто великий лонгрід. По-друге, звіти вже опублікувані на наших сайтах, там зручніше читати, є гора потрібних посилань та ілюстрації.
Звіт ГО Демократична Сокира — https://is.gd/QJeKHo
Звіт ПП Демократична Сокира — https://is.gd/gw4cCW

Не забувайте, що вогонь потребує палива. Підтримати наш рух можна в будь-який час доби ось тут.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Результат эксперимента

  Выяснилось, что если человеку не везёт, то не везёт везде. В трёх лотерейных билетах, заполненных числами с утерянных автомобильных номеров, не было…

 • Закон сохранения везения

  Пару дней назад Бердянск тоже затопило - сильнейший ливень с ветром, огромные лужи, в которых плавали автомобили. И конечно же, сотни оторванных…

 • Пока без изменений

  "Синдикат" в лотерее выигрывает почти всегда, но не всегда большие суммы. В этот раз победа была очень близка: два из 200 билетов угадали по 4…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments