Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНЮВАТИ ВИБОРЧИЙ БЮЛЕТЕНЬ?

25 жовтня на дільницях перед вами лежатиме бюлетень. Ми хочемо, аби кожен ваш голос, відданий за Демократичну Сокиру, зарахували саме Демократичній Сокирі.

Це залежить від багатьох факторів, зокрема й від правильності заповнення бюлетеню.

Отож, мешканці Києва отримають два бюлетені — для голосування за склад міської ради та для обрання міського голови, тобто мера. Мешканці більшості інших міст чи ОТГ отримають чотири бюлетені — крім місцевої ради і голови, вони ще обиратимуть обласну раду та районну раду.

Насамперед нас цікавить бюлетень до міської ради (чи ради ОТГ), адже Демократична Сокира балотується лише в містах та ОТГ.

Що нас очікує в цьому бюлетені?

Ви побачите в ньому перелік усіх партій, які беруть участь у виборах. До кожної партії буде додано пронумерований перелік прізвищ. Це кандидати, які балотуються на вашому виборчому окрузі. Як правило, виборчий округ утворюють в межах одного міського району, або ділять його навпіл, якщо район завеликий.

— У цьому бюлетені вам треба поставити ДВІ позначки — галочку за партію "Демократична Сокира", навпроти її назви, а потім ще й цифру за кандидата, якого ви вважаєте гідним свого голосу.

! Важливо. Цифра в бюлетені за конкретного кандидата має бути або олдскульна, схожа на ту, яку ми пишемо на паперових листах, коли зазначаємо поштовий індекс. Або прописна. Але зрозуміла для читання.АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

1. Чи необхідно, обираючи кандидата, писати ще й нуль? Тобто, писати не "1", "2" чи "5", а "01", "02", "05"?

ЦВК зробила роз'яснення: можна обійтись БЕЗ НУЛІВ. Обговорення теми з нулями було викликане через занепокоєння, що голоси від першого чи другого кандидата можуть "докидувати" 11-му чи 12-му кандидату. Але в наших окружних списках немає так багато кандидатів.

2. Чи можу я ставити галочку за партію, але не ставити номер за кандидата?

Так, можете, і ваш голос за партію буде зараховано.

! Важливо: але навпаки не можна — якщо ви поставите номер за кандидата без галочки за партію, то бюлетень буде вважатись недійсним.

А тепер — репост! Розкажіть друзям, що голосуватимете за Демократичну Сокиру.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 23 comments