Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чому людству настає гаплик?

Дмитро Золотухін: хочу коротенько вам розповісти, як світ котиться у пітьму. Тому, заварюйте кавусю, я буду прикидатися кальмаром...

Вчора у Вашингтоні комітет Конгресу США провів офіційні слухання, які відбувалися онлайн. Конгресмени та конгресвумен запитували чотирьох запрошених експерток про те, чим американській демократії можуть загрожувати конспірологічні теорії та місінформація (misinformation).

Просто вдумайтеся на секундочку - в 21-му сторіччі топ-політики країни-лідерки обговорюють загрозу конспірологічних теорій... Звідки ж узялося горе?

Після перемоги Трампа на президентських виборах у 2016-му році, один з його соратників, керівник таблоїдного медіа "Брайтбарт Ньюз" Стів Беннон став старшим радником президента США. Його називали ультра-правим (придумали навіть спеціальний евфемізм - alt-right) та "білим супремасистом" (це ті, що вірують в те, що біла раса краща за усі інші).

Десь в цей же час (хоча не доведено, що ці події пов'язані) у США стає ультра-популярним онлайн-рух людей з магічним мисленням.

Він дуже схожий на російські казки про те, що древні укри викопали Чорне море, або про те, що бандерівці розпинають хлопчиків і їдять їх живцем.

Наймасштабнішим кейсом цього руху про магічне мислення був, так званий, "ПіццаГейт". Це історія, яка стала популярною у 2016-му році. Згідно з історією, прихильники Хіларі Клінтон пов'язані з певною сектою багатіїв-педофілів, які влаштовують різноманітні окультні події, в ході яких трахають маленьких дітей - "во славу сатани!"

Чому "ПіццаГейт"? Тому що, абсолютно незрозумілим чином у соцмережах з'явилася інформація про те, що маніяки-педофіли-демократи-клінтонівці збираються, щоб трахати діточок у піцерії Comet Ping Pong, що у Вашингтоні.

Власник піцца-ресторану Джеймс Алефантис почав отримувати щоденні погрози від тих, хто увірував у клятих педофілів. А 4 грудня 2016 року, 28-річний дєбілушка прийшов до піцерії з "аркою" (AR-15) і почав шмаляти по стінах і вітрині, пояснивши після затримання це тим, що йому треба було особисто пересвідчитися у тому, що дітей не трахають.

Десь через рік, цей онлайн-рух магічних дебілів оформився у доволі солідарну і потужну онлайн-спільноту, які увірували в те, що Трамп був посланий на Землю, щоб боротися і перемогти секту демократів-педофілів, які продовжують трахати діточок і пити їхню кров.Президент США Трамп не тільки не спростував цю маячню, а своїми загадковими відповідями на запитання журналістів зробив цю дебіло-спільноту ще більш монолітною та поширеною. Його можна зрозуміти, навіть у нашій країні президенти використовують "магічних дебілів", щоб підтримувати свій політичний рейтинг.

Пізніше, спільнота сформувалася у світовий феномен, який знають під назвою "QAnon". Ці люди ствоюють платформи в соцмережах, обмінюються конспірологічними теоріями і обіцяють "повернути країну собі"...

Анонімний дописувач під ніком "Q" став переконувати користувачів, що він входить до найближчого оточення президента Трампа, та має доступ до найбільш конфіденційних документів у США. Про цю маячню він написав декілька тисяч постів і повідомлень. Від його нікнейму і пішла назва QAnon.

На даний момент, кількість прихильників руху QAnon обчислюється сотнями тисяч (якщо не мільйонами) американців... Вірус дебілізму перекинувся на Велику Британію, Німеччину та інші країни. В Росії створюються осередки QAnon.

Спільноту підтримують селебріті та опініон-мейкери в Інстаграмі та Тік-Тоці.

Усі ці люди вірують, що представники демократичної партії:

- утримують дітей в сексуальному рабстві;
- придумали коронавірус, щоб відволікти людей від народовладдя;
- змушують людей носити маски, щоб пригнічувати їх прагнення свободи;
- за допомогою Білла Гейтса розробили вакцину з чіпами, щоб контролювати переміщення і поведінку людей...

І про усе це, вчора комітет Конгресу США (блядь, я не вірю, навіть, що я це пишу)... КОМІТЕТ РОЗВІДКИ КОНГРЕСУ США проводив публічні слухання із залученням експерток на рівні докторів наук.

Я, як і раніше, вірю в те, що Кремль випустив зло зі скриньки пандори, коли у 2013-2014 році розкрутив маховик рефлексивного контролю, на який західні держави махали рукою, коли ми вмовляли їх замислитися ще у 2014-му...

Ми тільки в самому початку шляху постмодерну.

Так що - повірте. "5 питань" - то не найбільша проблема для вас і ваших нащадків. Бережіть себе!

Tags: Идиотизм, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 151 comments