Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ніякого совку тут не будеЗнаєте, сонці, під впливом емоцій щодо справи Стуса одне можу пообіцяти напевно.

Там, де ми проб'ємося до влади, питання про монументальну пропаганду радянської доби, про захист честі та гідності Мертветчуків, про Безсмертні полки, про Жукових та інші фекальні сталагміти, що їх використовує держава-агресор тут, буде просто знято з порядку денного. Разом із об'єктами обговорення. Принаймні, ми зробимо для цього все, а наше "все", як знають всі, хто за нами стежить - це трішки більше, ніж "все" у більшості інших.

Я точно не готовий більше слухати вскукареки про нашу історію, про ДнепроГЕС, збудовану особисто ЦК КПРС, про піонерів-гемороїв та про святе право Кремля використовувати тут свої soft power assets. Все. Це вже не просто гидко, це вже абсурдно.

Я перестав розуміти, чому проспект неподалік мого дому досі носить назву Героїв Сталінграду. Мені і про Малиновського (іхтамнет в Іспанії) та Тимошенко (командувач у агресії проти Фінляндії) все важче розуміти, а тут Сталінград. Сталінабад, курча.

Совок протирічить Україні - це саме той випадок, коли або український топос, або совковий. Або страждають совки, або страждають українці, або беремо компромісний варіант, проспект Героїв Сталінграда впирається у вулицю Степана Бандери і страждають обидві категорії.

Здається, ми вже переросли перехідний період піклування про ніжні чувства бабусь-КПРСниць та дідусів-НКВДшників. Час вже потурбуватися про наступні покоління.

Віктор Трегубов, Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments