Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нам потрібні 9 хвилин твого часу

Як тобі відомо, Демократична Сокира йде на міські вибори, у тому числі й у Києві.

Оскільки наші фінансові ресурси дуже обмежені у порівнянні з конкурентами, ми шукаємо нестандартні шляхи агітації.

Наш найкращий ресурс — це ви, наші прихильники. Тому ми вигадали Сокира-бокси — задля того, щоб кожен з вас, хто має бажання та зовсім трохи вільного часу, міг долучитися до агітації за улюблену партію.

Що це таке? Все дуже просто. Сокира-бокс — це пакуночок, стартовий набір агітатора, який ми висилаємо вам на «Нову пошту», щоб ви допомогли партії, Києву, правому лібералізму та Україні в цілому, не особливо напружуючись при цьому.

Склад Сокира-боксу (можливі зміни):

Листівки (2 види по 20 примірників). Що з ними можна зробити? Наприклад, витратити 2 хвилини часу і розкидати їх по поштових скриньках у під'їзді, а решту — роздати колегам на роботі.

Плакати А2 — 2 шт. Де наклеїти? У спеціально для цього відведених місцях: на стенді перед під'їздом або на дошку оголошень. Ідеально при цьому заклеїти плакат якоїсь з антиукраїнських партій. Знадобиться клей або скотч і 4 хвилини вашого часу.

Наліпка «Імпічмент, відставка, суд» — 5 шт. Навіть клей не потрібен, достатньо зняти задній паперовий шар наліпки. Клеїти бажано без порушень правил благоустрою. Передаємо привіт президенту Зеленському.

Наліпка «Обирай №20» — 3 шт. Те ж саме. Час на одну наліпку — 30 секунд.

Спеціальна наліпка — 2 шт. Ці наліпки дуже важко здирати. Але знімати з основи та клеїти потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити, бажано на рівну поверхню типу пластику.

Додатково — зовнішні прапорці «Демократична Сокира» на авто та наліпка на заднє скло авто (15х10 см). Для отримання достатньо поставити галочку у спеціально відведеному віконці у гугл-формі.

Дуже важливо! Станом на зараз Сокира-бокс можна отримати ВИКЛЮЧНО У КИЄВІ!

Дуже важливо-2! Усю агітацію потрібно зняти/сховати/здерти до дня тиші — 24 жовтня.

І ще одне. Як можна принести користь партії, навіть не виходячи з Фейсбука? Лайкайте та пишіть нормальні, позитивні, можна навіть не політичні, коментарі своїм френдам і френдам їхніх френдів. Ще один позитивний контакт із словосполученням «Демократична Сокира» ще ніколи і нікому не заважав — це перша заповідь політичних технологів. І чим більше буде таких контактів — тим краще для всіх нас.

Отже, заповнюйте гугл-форму, отримуйте Сокира-бокси, агітуйте сусідів та колег, наближайте спільну перемогу. Ваш внесок важливий, як казав один сержант Зоряного десанту молодим десантникам.

Ось посилання.

Несемось!

Tags: ДемСокира, Полезное, Политика
Subscribe

 • Без людей даже интереснее

  Реддитор сделал в Blender анимацию «Игры в кальмара», где игроки – известные роботы. видео на фб

 • Ыыыы

  видео на ютуб

 • Roger that!

  - Езжай на пятую, заскочим за пончиками. - Приказал детектив. - Серьезно? - Усмехнулся напарник. - Я думал это только в кино бывает. - Нет. - В чем…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments