Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нам потрібні 9 хвилин твого часу

Як тобі відомо, Демократична Сокира йде на міські вибори, у тому числі й у Києві.

Оскільки наші фінансові ресурси дуже обмежені у порівнянні з конкурентами, ми шукаємо нестандартні шляхи агітації.

Наш найкращий ресурс — це ви, наші прихильники. Тому ми вигадали Сокира-бокси — задля того, щоб кожен з вас, хто має бажання та зовсім трохи вільного часу, міг долучитися до агітації за улюблену партію.

Що це таке? Все дуже просто. Сокира-бокс — це пакуночок, стартовий набір агітатора, який ми висилаємо вам на «Нову пошту», щоб ви допомогли партії, Києву, правому лібералізму та Україні в цілому, не особливо напружуючись при цьому.

Склад Сокира-боксу (можливі зміни):

Листівки (2 види по 20 примірників). Що з ними можна зробити? Наприклад, витратити 2 хвилини часу і розкидати їх по поштових скриньках у під'їзді, а решту — роздати колегам на роботі.

Плакати А2 — 2 шт. Де наклеїти? У спеціально для цього відведених місцях: на стенді перед під'їздом або на дошку оголошень. Ідеально при цьому заклеїти плакат якоїсь з антиукраїнських партій. Знадобиться клей або скотч і 4 хвилини вашого часу.

Наліпка «Імпічмент, відставка, суд» — 5 шт. Навіть клей не потрібен, достатньо зняти задній паперовий шар наліпки. Клеїти бажано без порушень правил благоустрою. Передаємо привіт президенту Зеленському.

Наліпка «Обирай №20» — 3 шт. Те ж саме. Час на одну наліпку — 30 секунд.

Спеціальна наліпка — 2 шт. Ці наліпки дуже важко здирати. Але знімати з основи та клеїти потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити, бажано на рівну поверхню типу пластику.

Додатково — зовнішні прапорці «Демократична Сокира» на авто та наліпка на заднє скло авто (15х10 см). Для отримання достатньо поставити галочку у спеціально відведеному віконці у гугл-формі.

Дуже важливо! Станом на зараз Сокира-бокс можна отримати ВИКЛЮЧНО У КИЄВІ!

Дуже важливо-2! Усю агітацію потрібно зняти/сховати/здерти до дня тиші — 24 жовтня.

І ще одне. Як можна принести користь партії, навіть не виходячи з Фейсбука? Лайкайте та пишіть нормальні, позитивні, можна навіть не політичні, коментарі своїм френдам і френдам їхніх френдів. Ще один позитивний контакт із словосполученням «Демократична Сокира» ще ніколи і нікому не заважав — це перша заповідь політичних технологів. І чим більше буде таких контактів — тим краще для всіх нас.

Отже, заповнюйте гугл-форму, отримуйте Сокира-бокси, агітуйте сусідів та колег, наближайте спільну перемогу. Ваш внесок важливий, як казав один сержант Зоряного десанту молодим десантникам.

Ось посилання.

Несемось!

Tags: ДемСокира, Полезное, Политика
Subscribe

 • Улыбаемся и машем

  Осьминог нашёл на дне камеру, нажал на спуск и выиграл фотоконкурс. Приз на Ocean Art Underwater Photo достался моллюску за красочное селфи, где…

 • История создания кинофильма "Пятый элемент" (1997)

  "Пятый элемент" — французский англоязычный фантастический боевик 1997 года, снятый Люком Бессоном. Сценарий к "Пятому элементу" Люк Бессон начал…

 • Новости ИТ и маркетинга

  видео на ютуб Рубрика: IT-разработка. Тема: Apple займется разработкой 6G. В свое время Apple упустила шанс выпустить первый в мире…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments