Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира йде в Київраду: Тетяна Комлик (Татуся Бо)

Колись таки настануть часи, коли міністром освіти стане не плагіатор, а людина зі справжньою освітою і досвідом. Тоді підручники будуть сучасними і передаватимуть знання, а не психотравми авторів, упорядників і чиновників.

Тоді в школах вчитель поважатиме учня, а учень поважатиме вчителя, і не тому, що так треба чи вік такий, а тому що є за що. От тоді вона зайде у фейсбук і запостить… котика, і перестане матюкатися назавжди. Ви вірите в це? А ми віримо. Бо вона нам пообіцяла!

Знайомтесь, якщо ви ще її не знаєте, Тетяна Комлик, більш відома під псевдонімом Татуся Бо — №10 у виборчому списку до Київради від партії Демократична Сокира.

Народилася на Полтавщині в родині з прекрасним почуттям гумору. Її мама, аби не сумно жилося, навіть отримала посвідчення тракториста-комбайнера, а тато окрім тяжких робіт був ще й актором самодіяльного театру і «ловив Кайдаша» ще тоді, коли це не було мейнстримом.

Із зовсім раннього віку знала дуже багато віршів, віршиків і казок. За це Тетянку часто ставили на стільчик в садочку і запрошували розказати щось. Одного разу, вона після вихідних з дідусем, розказала у садку антирадянський віршик про козу і совєцьку власть, після чого завідуючу відкапували корвалолом, молоденька вихователька вийшла з групи сива, а Тані увечері довго розказували, що не слід в садочку переказувати дідову творчість.

Коли їй було лише 5 років, брат навчив читати, аби не діставала його щоденним ниттям «почитай мені». У 6 років вона вже заробляла в селі у бабусі грошенята, читаючи стареньким газети, листи і навіть великі книжки про любов. Найтяжчим покаранням для неї було мамине — «і ніяких книжок, ясно тобі», та тато для любенької доні завжди знаходив можливість зробити хованку з О’Генрі, чи навіть детективами Чейза.

У 8 років сіла писати книжку. І навіть написала… заголовок і вірш про любов до України. Потім творче життя закрутилося, рукопис загубився, і коли його знайшов Роман Михайлович (майбутній чоловік нашої кандидатки) на горищі, то волав так, що сусіди викликали «псіхіческу скору». Певно це і визначило жанр її творчості — дарувати людям усмішку, посмішку і навіть відвертий регіт.

Після школи отримала диплом режисера видовищно-театралізованих заходів, а потім вивчилася ще й на вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури. Після навчання працювала у Миргороді режисером кіностудії, журналістом, а потім і головним редактором телестудії, діджеєм, вчителькою, керівником дитячого гуртка. А в Київ привело її, шалене кохання до того самого Романа Михайловича.

Роботу в Києві знайшла відразу — головним редактором будівельного видавництва пропрацювала 5 років. Десь у той період почала публікувати свої численні історії на різноманітних блогерських платформах, і аби не накладалося таке творче аплуа на серйозну роботу, згадала про свій старий і такий зручний псевдонім — Татуся Бо.

Пішла з роботи, бо народилася старша донька Надійка. Почався Майдан. З малою дитиною на руках пекла сотнями пиріжки і варила вареники, аби передати протестувальникам часточку турботи і підтримки.

У 2014 році на початку лютого написала легендарний пост «про бл@дську стабільність». Наступного дня прокинулася знаменитою. Текст безбожно крали, цитували, а особисті повідомлення розривали хейтери. Так і почалося блогерство.

Після декретної відпустки працювала піар-директором музичного гурту, редактором кількох сайтів, автором, колумністом, сценаристом, ведучою на ТБ. З 2015 року вийшли друком 4 дитячих книжки. В 2016 році разом з друзями створила творчий колектив «ЯкЗдрасті», гастролювали містами України, допомагаючи волонтерам зібрати кошти на важливі та необхідні речі для військових, переселенців та дітей.

У 2019 році, якраз перед народженням меншого сина, прийшла сама в офіс Демократичної Сокири, сіла навпроти Гудименка і сказала, «Ви бачили, який пи@дець твориться в освіті? Треба щось робити!». «Прекрасно, — відповів їй Гудименко, — роби! Що тобі для цього треба?». Якось так Татуся стала нашим радником, а пізніше спікером з питань освіти.

Помічати зраду, треш та ідіотизм в українській освіті — її робота. Влітку Татуся була одним із флагманів боротьби проти тво міністра освіти Сергія Шкарлета. А до того могла одним своїм дописом з міцним слівцем поставити на місце якогось чиновника-освітянина. Але настав час для вагоміших інструментів, ніж допис у фейсбуці. Щоб змінювати щось, потрібна влада.

Тетяна вважає, що в Києві вже зараз необхідно створювати новітній, модерновий і технологічний центр дистанційної освіти. Адже саме якісна, правильна дистанційка може частково або ж в деяких аспектах і повністю вирішити певні проблеми освітньої галузі міста. До того ж такий освітній центр міг би надавати освітні послуги і дорослим, які бажають оновити знання.

Її мрія — Київ дружній до жінок, дітей, людей з інвалідністю та загалом для всіх. Київ, у якому похід в собез не перетворюється на взяття вершин Евересту, де міські сервіси допомагають, а не вбивають, де вечірнє дефіле на підборах по тротуарах не закінчується в травматології, де дитячий візок не треба носити в руках, переходячи бездонні ями в пішохідних зонах, де дитячі майданчики будують щоб діти там гралися, а не вбивалися.

Хочете, щоб Татуся Бо стала депутаткою? Шукайте у виборчих бюлетенях Києва Тетяну Комлик!

Стати спонсором нашої передвиборчої кампанії можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив» https://libfoundation.org Це швидко і безболісно.

АБО

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments