Де гроші, Зеленскі?

У мене просто бракне слів.

Вся країна скинулася грошима на коронавірусний фонд.

Кошти забрали в тому числі в освіти і науки.

І замість того, щоб за 6 місяців - 180 днів !!!! - зробити диво: накупити ШВЛів, апаратів КТ, збільшити оклади медпрацівникам, поробити ремонти в лікарнях, побудувати нові приймальні відділення, оновити парк швидких, розгорнути тестування до нормальних масштабів, а не щоденно брехати про десятки тисяч тестів, значну частину яких насправді роблять приватні лабораторії...їх почали вгепувати в авакова і асфальт.

А тим часом лікарні просять матеріальну допомогу у бізнесу.

Шапочки. Маски. Відра. Касові стрічки для лабораторних аналізаторів.

То є питання:

А нащо взагалі бізнес сплачує податки?
Щоб президент перерізав стрічки на кожному новому кілометрі, рекламуючи власний політичний проєкт?

Чи може просто замість ПДВ, ЄСВ тощо ввести графи:

"На Авакова"
"На Велике будівництво"
"На дякую дуже дякую"
"На я Вам нічєво нє должєн"
"На нє твойо собачьє дєло".

Цинізм влади вражає.

Я повторював і повторюю: всі причетні до розкрадання коронавірусного фонду за будь-якої нової влади мають бути затримані, засуджені та новими рівненькими шляхами доправлені автозаками у тюрми на довгі роки.

Антон Сененко