Де гроші, Зеленскі?
У мене просто бракне слів.Вся країна скинулася грошима на коронавірусний фонд.
Кошти забрали в тому числі в освіти і науки.
І замість того, щоб за 6 місяців - 180 днів !!!! - зробити диво: накупити ШВЛів, апаратів КТ, збільшити оклади медпрацівникам, поробити ремонти в лікарнях, побудувати нові приймальні відділення, оновити парк швидких, розгорнути тестування до нормальних масштабів, а не щоденно брехати про десятки тисяч тестів, значну частину яких насправді роблять приватні лабораторії...їх почали вгепувати в авакова і асфальт.
А тим часом лікарні просять матеріальну допомогу у бізнесу.
Шапочки. Маски. Відра. Касові стрічки для лабораторних аналізаторів.
То є питання:
А нащо взагалі бізнес сплачує податки?
Щоб президент перерізав стрічки на кожному новому кілометрі, рекламуючи власний політичний проєкт?
Чи може просто замість ПДВ, ЄСВ тощо ввести графи:
"На Авакова"
"На Велике будівництво"
"На дякую дуже дякую"
"На я Вам нічєво нє должєн"
"На нє твойо собачьє дєло".
Цинізм влади вражає.
Я повторював і повторюю: всі причетні до розкрадання коронавірусного фонду за будь-якої нової влади мають бути затримані, засуджені та новими рівненькими шляхами доправлені автозаками у тюрми на довгі роки.
Антон Сененко