Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира йде в Київраду: кандидат Тарас Котов

Коли ми виграли в апеляції, половина фейсбуку поставила на аватарки його фото. Днями він задовбував Київську ТВК, перевіряючи чи все гаразд з нашою реєстрацією на вибори. Згодом, коли все стало не гаразд — ночами писав позови до суду. А коли ми остаточно перемогли, він рвонув не спати, а в Чорнобиль. Він каже, що ненавидить працювати, але швидше за все, коли ви читаєте цей текст, він перебирає стоси юридичної писанини та щиро матюкається на весь офіс. Бо це йому подобається.

Зустрічайте — №9 у списку Демократичної Сокири до Київради — Тарас Котов! Округ №1

Тарас — фінансист, юрист та математик в одному флаконі. Не те, що він себе таким ідентифікує, просто в нього дійсно три вищі освіти. Усі три він здобув в університеті імені Тараса Шевченка. А навіщо він отримав три дипломи? Тому що міг.

З дитинства читав багато книжок, у підлітковому віці перейшов на бізнес-літературу. У 16 вже не вірив у всі ці теорії успішного успіху від бізнес-мотиваторів та на майбутнє зарікся читати чи дивитись подібне лайно. Мабуть, братись за бізнес-літературу було помилкою, адже свої перші гроші Тарас заробив і без цього чтива. У 6 років він здав з друзями гараж на метал та заробив майже 6 гривень. Тарас досі зневажає мотиваційні та бізнес-тренінги, коучів, експертів та різноманітні круглі столи, хоч сам міг би написати свою історію успіху.

Починаючи з 2013 року Тарас працює бізнес-аналітиком та проєктним менеджером у комерційних компаніях. Займався супроводом двох проєктів технічної допомоги від міжнародних організацій, про які не можна говорити бо все під NDA. З 2015 займається приватною практикою супроводу діяльності бізнесу та GR (GR, простою мовою, це коли бізнесу треба знайти спільну мову з владою без відкатів) проєктами.

Став автором реформи ринку таксі та перевезень за викликом, метою якої є ліберальна нормалізація ринку перевезень. Станом на сьогодні реформа на фінішній прямій різноманітних погоджень перед потраплянням під купол Ради.

У 2016 році Котов допомогав Міністерству економічного розвитку здолати державне регулювання цін на хліб. З цією темою він прийшов у видання «Петро і Мазепа», щоб розмістити свою статтю. Власне, тоді відбулось знайомство з Антоном Швецем, який до матеріалу Котова дописав свою підводку про те, як за Януковича в Макіївці зник хліб.

Саме Котов та Швець придумали назву ДемОрда за 4 місяці до того, як співзасновники вирішили утворити партію. Коли через 4 місяці співзасновники таки зібрались і вирішили заснувати її, саме на Тараса ліг тягар відповідальності за усі юридичні конструкції Демократичної Сокири та, окремо, за реєстрацію партії.

Саме Тарас був автором ідеї висунути кандидатів в РГК НАБУ і почати розвиток антикорупційного напрямку діяльності Демократичної Сокири та отримав посаду міністра корупції. Крім того, зараз займається судами Демократичної Сокири щодо недопуску наших членів до ради громадського контролю АРМА та щодо незаконності впровадженого карантину.

22 травня 2019 року, у день свого народження, замість святкового торта Тарас отримав свідоцтво про реєстрацію партії. У той день народився він та народилась Демократична Сокира як партія. Мабуть, у старості він напише про це книгу: скільки сил, нервів, людей, матюків, нарад, зборів, правок, змін було витрачено, зроблено, сказано та внесено… Це була титанічна праця, але Котов навіть не підозрював, що вже за тиждень треба буде терміново займатися висуванням мажоритарників від Демократичної Сокири.

Та, як виявилось, усі ці складнощі просто готували Тараса до подій у вересні 2020-го…

Тарас відповідав за юридичну частину участі Демократичної Сокири у місцевих виборах. Всюди ця участь була отримана без особливих проблем. Окрім Києва. Наприкінці вересня Київська ТВК відмовилась реєструвати нас на вибори до Київради. Ми пішли в суд. Команда юристів під керівництвом Котова готувала позов та апеляцію на рішення першої інстанції і, не знайшовши справедливості в ОАСКу — знайшла її у Шостому апеляційному суді. Якраз після цього ви могли спостерігати парад аватарок Котова у фейсбуці.

Тарас — спікер партії з питань права. Сфера його відповідальності — юридичний супровід партії, захист бізнесу та формування публічної позиції щодо різних законодавчих ініціатив влади.

У вільний від роботи час він намагається встигати на бокс, в тир та дописувати PhD з прикладної математики.
Для нього Київ — місто свободи. Фільтр-кава восьмої хвилі легко співіснує з любителями тюнінгувати тачки, які вночі збираються на Бориспільській трасі. Він хоче, щоб Київ таким і залишався, але з нормальними дорогами, доступними будівлями та без ям розміром з динозавра на вулицях і без фонтанів з міської каналізації.

Понад усе він ненавидить дороги на Подолі, традиційне спалення листя у приватному секторі восени, нескінченні затори через безглузду та безжальну організацію дорожнього руху, та куплені у росіян камери Арсена Авакова, які стоять не там де треба.

У Київраді хотів би брати участь у діяльності комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики. Котов каже, що саме прозорі та адекватні кроки на зустріч місцевому бізнесу покращать добробут всіх містян.

Мешканці округу №1 (Голосіївський район)! Тарас Котов люб’язно стане вашим депутатом на наступні 5 років — потрібно просто за нього проголосувати. Зустрінемось 25 жовтня!

Стати спонсором нашої передвиборчої кампанії можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив» https://libfoundation.org. Це швидко і безболісно.

АБО

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment