Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мерзенна політтехнологія і нічого більше

У мережу злили решту питань від Зеленського:1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
2. Чи підтримуєте ви створення вільної економчної зони на территории Донецької та Луганської областей?
3. Чи підтримуєте ви скорочення кільності народних депутатів до 300?
4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях - для зменшення болю у важких хворих?
5. Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій, визначених Будапештським меморандумом для відновлення її територіальної цілісності?

Оскільки ніякої юридичної сили це "опитування" не має, головна його мета - мобілізація зеленого електорату і незаконна агітація за "президента Зеленського" і кандидатів від "Слуги народа" в день виборів. Результати опитування будуть намальовані, які потрібно, і будуть використовуватись зеленою сараною як аргументація, наприклад "ми не легалізуємо каннабіс не тому що не хочемо забирати годівницю у Авакова, а тому що народ проти, а ми ж слухаємо народ".

Довічне ув'язнення за корупцію і скорочення кількості депутатів - настільки популістична херня, що навіть не має значення, чи буде вона втілена, чи ні. Імітація реформ.
Вільна економічна зона на Донбасі означає, що податки за жителів Донбасу платитиме решта українців. Спроба втілити цю забаганку Кремля в життя викличе так довго очікуваний Майдан.
А от питання про Будапештський меморандум настільки туманно сформульовано, що здається саме там і криється диявол. Наприклад відмова від Мінських угод, які утримують Росію від агресії і завдяки яким Путін отримує санкції, на користь Будапештського меморандуму, який не утримав Путіна від анексії Криму і окупації Донбасу, і не утримає й надалі. Але ж ось, така воля народу.

Коротше клоун знову намагається всіх обдурити, порушуючи при цьому закон про вибори, в якому не має місця для будь-яких опитувань в день голосування. Немає значення, чи оголосите ви бойкот цьому "опитуванню", чи в кожній клітинці намалюєте прутня, чи сумлінно проголосуєте. Це "опитування" нічим не регулюється, результати рахуються непрозоро і не будуть відповідати дійсності. Єдиний правильний варіант - не дати "опитуванню" відбутись, але і він грає на руку клоуну, який казатиме "от бачите, я хочу виконувати волю народу, я цікавлюсь його думкою, а ця так звана опозиція боїться вашого волевиявлення і затикає вам рота".

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 36 comments

Recent Posts from This Journal