Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Можливі антиукраїнські провокації на Кавказі

Провокація, маніпуляція і нахабний пизд@ж основна стратегія міжнародної політики росіян.

І ми, українці, ще кілька років тому були флагманами у викритті та попередженні їхніх методів, бо всьому світу розказували і показували, що таке інформаційна війна по-путінськи і як важливо в ній правильно протидіяти. Бо ми як ніхто знали, що кожна інформаційна атака Росії завершувалася справжніми і смертельними снарядами.

Сьогодні здається, що Росія дещо відволіклася на бойові дії в Нагірному Карабасі, але чи слід нам втрачати пильність?!

З першими відео з Нагірного карабаху ви могли помітити, що підконтрольні Вірменії збройні формування використовують форму з українським патерном ММ14. Так, це саме та «пікселька», яку ношу я, ти, твої друзі та знайомі. Так, вона відрізняється плетінням — в нас йде плетіння rip-stop («вафелька»), а у вірмен йде саржеве плетіння («діагональка»), але я вважаю, що цю різницю побачать лише спеціалісти і то, якщо дуже уважно придивляться.

Сподіваюся всі розуміють, що в епоху пост-правди, коли російські сили інформаційно-психологічних операцій, разом з пропагандистськими ЗМІ, активно працюють над створенням та розповсюдженням фейків — ті самі «мальчік в трусиках», «ридаюча корова», і т.д. до такої інформації не слід ставитися легковажно.

Досить високий ризик того, що завтра на території Нагірного Карабаху у цій формі вчинять військовий злочин, а російські ЗМІ під керівництвом ІПСО намагатимуться зробити все, щоб звинуватити в цьому Україну. І схоже що це розуміють усі, усі крім Міністерства закордонних справ України. Бо як ще можна пояснити відсутність жодної реакції з їх боку? Шановний МЗС — робіть щось зараз, щоб потім не мати блідий вид потім, намагаючись перекричати тисячі пропагандистів.

Матрос Иван Костенко, 503 ОБМП, спеціально для Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments