Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дорогі поліцейські та потужний міністр, вибачте, що відриваю від чогось важливішого

Bogdan Logvynenko: Вчора о 15:15 у парку Нивки прямо під будинком, де пройшло моє дитинство, сиділи та спілкувались дві жінки. 82 і 84 роки. До них підійшов молодий і високий чоловік у сірому светрі і чорних штанах та нахилився над ними: «Дайте мне по копейке, я вам скоро верну» сказав він і не чекаючи відповіді почав бити по обличчю одну із жінок. Вона впала з лавки на землю. А друга встигла вскочити і він встиг тільки схопити її за волосся та почав тікати.

Жінка допомогла іншій встати та відвела її додому. А потім викликала поліцію. Та сіла чекати. За її словами, більше години вона просиділа вже на іншій лавці біля метро, чекаючи, поки приїде патруль. Але патруль не приїхав і вона пішла додому.

Можливо ви чули, але за кількасот метрів від цієї лавочки два тижні тому знайшли тіло американи, яка схоже займалася спортом у цьому парку. Поліція розшукує також молодого і високого чоловіка, що найімовірніше завдав американці смертельних травм.

Як ви думаєте, чи поліція вже розкрила цей злочин? Чи шукає вбивцю? Потужний міністр поставив на особистий контроль, напевно? Ні, в цьому парку так і немає патрулювання, ба більше — поліція сюди навіть не їде.

Жінкою, яку сьогодні побили у парку, є моя бабуся. Їй вже краще.

Tags: Аваков, Жесть!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments