Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дорогі поліцейські та потужний міністр, вибачте, що відриваю від чогось важливішого

Bogdan Logvynenko: Вчора о 15:15 у парку Нивки прямо під будинком, де пройшло моє дитинство, сиділи та спілкувались дві жінки. 82 і 84 роки. До них підійшов молодий і високий чоловік у сірому светрі і чорних штанах та нахилився над ними: «Дайте мне по копейке, я вам скоро верну» сказав він і не чекаючи відповіді почав бити по обличчю одну із жінок. Вона впала з лавки на землю. А друга встигла вскочити і він встиг тільки схопити її за волосся та почав тікати.

Жінка допомогла іншій встати та відвела її додому. А потім викликала поліцію. Та сіла чекати. За її словами, більше години вона просиділа вже на іншій лавці біля метро, чекаючи, поки приїде патруль. Але патруль не приїхав і вона пішла додому.

Можливо ви чули, але за кількасот метрів від цієї лавочки два тижні тому знайшли тіло американи, яка схоже займалася спортом у цьому парку. Поліція розшукує також молодого і високого чоловіка, що найімовірніше завдав американці смертельних травм.

Як ви думаєте, чи поліція вже розкрила цей злочин? Чи шукає вбивцю? Потужний міністр поставив на особистий контроль, напевно? Ні, в цьому парку так і немає патрулювання, ба більше — поліція сюди навіть не їде.

Жінкою, яку сьогодні побили у парку, є моя бабуся. Їй вже краще.

Tags: Аваков, Жесть!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments