Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Остаточний розрив України з ЄС і США відтермінували на п'ятницю

Ситуація наступна. На сьогодні було заплановано остаточний розрив України з ЄС і США і згортання європейського курсу. Але його відтермінували на п'ятницю.

Сьогодні, прямо зараз, прямо в цю хвилину ми з вами мали б обговорювати не опитування в день виборів, а те, що зібралася Рада НБУ і викинула нарешті останніх двох членів з Правління, залишивши там тільки Шевченка і його міньйонів.

Але посольство США і МВФ розвили максимально доступний їм непубдічний тиск, і у відповідь на це ОП не те, щоб відмовилося від своїх планів. Ні. Вони перенесли скандал з вівторка на п'ятницю.Я не знаю, що має статися між вівторком і п'ятницею. Яка така макрофінансова економічна новина робить звільнення Рожкової і Сологуба у вівторок неприйнятними для МВФ і майбутнього транша, а в п'ятницю - можливими і прийнятними.

Передчуваю, що ніяка новина такого не робить, а просто ми маємо справу з тупорилими єбланами, які у відповідь на тиск не змінюють вектор, а відтерміновують просування, сподіваючись, що у вівторок не прокатило, а у п'ятницю не помітять.

Але менше з тим ситуація наступна. Згідно дійсних планів ОП, про які нам щиро і відкрито пише член Ради НБУ Шапран, тому що він злобний, тупий, щирий і відкритий, звільнення останніх членів команди Смолія/Гонтаревої заплановано на найближчі дні. Це вже вирішене питання.Звільнення відбувається внаслідок очевидного політичного тиску, який уже побачили взагалі всі. У випадку зі Смолієм у нас є лише заява Смолія і інсайди. У випадку з Сологубом і Рожковою у нас власні очі, які бачать цей пиздець.

Політичний тиск на НБУ є порушенням особистих домовленостей Зеленського з МВФ. Політичний тиск унеможливлює отримання Україною макрофінансової допомоги від міжнародних інституцій. Це гарантовано. Транша в цьому році уже точно не буде. У випадку звільнення Сологуба або Рожкової його не буде і в наступному році і взагалі в наступні роки. Співпраця згортається.

Співпраця згортається - кредитний рейтинг України знищується. Падає в прірву. Всі гравці виходять з наших цінних бумаг. Бюджетний дефіцит. Інфляція. Інфляція. Гіперінфляція.

Зупинити це можуть зовнішні запозичення. Але взяти їх нема де, окрім одного місця. Єрмак знає це місце. Там ще вакцина від Ковіду є, але вона не допомагає.

Таким чином ОП свідомо веде Україну на згортання співпраці з США і Європою і на залежність від РФ і Путіна.
Не розуміти це вони не можуть. Вони це розуміють. І свідомо на це йдуть.

Що ж. Подивимося, на що готові піти ми, щоб цього не допустити. Прямо в п'ятницю і подивимось.

Alex Noinets


Tags: Пиздец, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments