Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Оно решило прикрыться народом

Владимир Завгородний: Для вашего удобства я расшифровал последний ролик Зеленского, и дополнил его тем, что следует читать между строк.

* * *

Привіт! Так, так, я звертаюсь саме до тебе. Пам'ятаєш, як ми разом писали мою передвиборчу програму? Щоб втілювати те, що дійсно потрібно саме тобі? І як я потім ніхуя не зробив з тієї програми, а містами зробив навпаки? Бо втілював те, що дійсно потрібно Коломойському, Ахмєтову, Суркісам.

Це була демо-версія народовладдя. Поки що — народовладдя від Медведчука. А його реальне запровадження стало метою Путіна. І наразі парламент готується закріпити цей важливий механізм на законодавчому рівні. Та погодьтесь: право народу України на власну думку священне. Якщо, звичайно, це та думка, яка нам треба. Йому не потрібне благословення від політиків, тому ми знову покладемо прутня на Конституцію. І ніщо не заважає нам з тобою просто поговорити відверто.

25-го жовтня на виборчій дільниці я, без жодних правових підстав і без попередження, задам тобі п'ять важливих питань. Про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні, в інтернеті, та в чатах дальнобійників, які я все ще тримаю під особистим контролем. Про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, що раніше нас ніколи не питали.

П'ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політиків з високих кабінетів [робить вигляд, ніби він сам не політик з найвищого кабінету], не "незалежних" експертів з телешоу, не агентів з інших держав [робить вигляд, ніби агентів інших держав немає в офісі президента]. Ні.

Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: а що думаєш ти? Чому твоя відповідь важлива? Тому що буде так, як вирішиш ти. Якщо, звичайно, ти вирішиш так, як я. А як ні — то я зроблю так, як з петиціями, тобто підітрусь.

Тому що Україна — це ти! А я зараз ніхуя не порушую норм агітації і не агітую за партію "Слуга народу", це так випадково слова в речення склались.

Неділя, 25 жовтня. Приходь, і вирішуй. До речі, які будуть питання? Я тобі не скажу. Бо це сюрприз. Ну, натякну. Перше питання буде: "Війну треба закінчити любою ціною, чи ти підар хочеш щоб вмирали наші сонечки?"

[давить либу]Антон Швец: У опитування Зеленського є ще одна проблема окрім проблем з законністю, за чий кошт, хто проводить і таке інше.

В принципі немає ніякої можливості захистити результати цього опитування якщо його навіть вдасться провести.

Не буде ані окремих бланків, ані окремої процедури, ані окремих скриньок, ані механізму їх пломбування-розпломбування, ані правил підрахунку та передачі результатів, ані прозорого та зрозумілого допуску спостерігачів, нічого взагалі.

Так як процедура «державного опитування» не прописана в законах - ії неможливо проконтролювати, а значить в результатах Єрмак та Зеленський можуть намалювати що забажають. Взагалі.

Навіть під час референдуму національного діють правила майже як під час виборів. І є шанс контролю та захисту результатів.

Під час опитування нічого такого не буде.

Незалежно від того чи буде народ приймати в опитуванні участь, чи буде бойкотувати, чи буде голосувати за, чи буде голосувати проти, чи будуть питання коректними, чи не будуть - ОРГАНІЗАТОРИ «ОПИТУВАННЯ» НАМАЛЮЮТЬ ТОЙ РЕЗУЛЬТАТ, ЯКИЙ БУДЕ ПОТРІБНИЙ.

Tags: Ермак, Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments