Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Треба путіну через Єрмака розповісти. Може порадить щось.Під час візиту президента Зеленського до Великої Британії відбулася закрита зустріч із очільником МІ-6 Річардом Муром.

Про це з власних джерел стало відомо "Дзеркалу тижня".

На відміну від публічних заходів, ця розмова була для Зеленського дуже неприємною і знаковою.

"Як стало відомо ZN.UA з джерела, що заслуговує на довіру, саме шефові МІ-6, який по роботі знає про багато скелетів українців, захованих у британських шафах, Вайтхолл доручив донести українському президентові меседжі, які через низку причин не хотів озвучувати Джонсон", - пише автор статті.

Видання повідомляє, що на закритій зустрічі окрім Зеленського з українського боку був присутній лише глава СБУ Іван Баканов (але були відсутні представники ОП), а йшлося про три теми.

"Перша — атаки української влади на антикорупційні органи в Україні й прагнення Офісу президента взяти під свій контроль САП, НАБУ, Офіс генерального прокурора, а також судові інстанції. Друга — ситуація на Сході й дії Росії. І, нарешті, третя (що стосується, зокрема, й російської тематики) — оточення Зеленського, не тільки офіційне, а й неформальне, яке має значний вплив на главу Української держави", - повідомляє видання.

"Як розповіло наше джерело, закритість зустрічі була продиктована саме обговоренням персон із оточення Володимира Зеленського: британці бачать, як витікає інформація з України. Зазначимо, що раніше тему найближчого оточення президента на переговорах із главою Української держави порушували американці. Але їхній кейс був тиском на владу. А у британців це було попередженням. На той випадок, якщо Зеленський не до кінця усвідомлює дії людей, із якими його асоціюють".

https://zn.ua/POLITICS/zelenskij-provel-neafishiruemuju-vstrechu-s-hlavoj-sekretnoj-razvedki-britanii-znua.html

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments

Recent Posts from This Journal