Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ми вам принесли трішечки пореготати

У нас нещодавно вкрали в Києві один з агітаційних кубів. Залишили ненадовго без нагляду (активісти теж живі люди, інколи треба і відійти), повернулися – нема кубу. Погано, але буває. З активістами проведено бесіду на предмет «Бдительность воина уголовным кодексом удвоена», видано новий куб – і наче все.

Але не все.

Сьогодні, випадково проходячи неподалік стадіону «Старт» повз агітаційний куб сепарів з «Нашого краю», який привертав увагу своєю, хм, порізанністю, один з наших прихильників звернув увагу, що з нутрощів сепарського кубу стирчить щось підозріло знайоме. Виявилось, що всередині сепарського кубу ховалися... стінки нашого кубу. Кубу «Демократичної Сокири».Нешановні сепари з «Нашого краю». Ми вас попереджаємо, що якщо в нас зникне ще один куб, ми будемо знати, де його шукати. А потім – де шукати вас. Зберіть собі самі гроші з прихильників, яких у вас, до речі, немає, і купіть собі свої конструкції, а не цупте наші.

Зовсім ох*їли, бл*дь.

Поповнити бойові ряди агітаційних кубів можна ось тут.

Tags: ДемСокира, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments