Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ми вам принесли трішечки пореготати

У нас нещодавно вкрали в Києві один з агітаційних кубів. Залишили ненадовго без нагляду (активісти теж живі люди, інколи треба і відійти), повернулися – нема кубу. Погано, але буває. З активістами проведено бесіду на предмет «Бдительность воина уголовным кодексом удвоена», видано новий куб – і наче все.

Але не все.

Сьогодні, випадково проходячи неподалік стадіону «Старт» повз агітаційний куб сепарів з «Нашого краю», який привертав увагу своєю, хм, порізанністю, один з наших прихильників звернув увагу, що з нутрощів сепарського кубу стирчить щось підозріло знайоме. Виявилось, що всередині сепарського кубу ховалися... стінки нашого кубу. Кубу «Демократичної Сокири».Нешановні сепари з «Нашого краю». Ми вас попереджаємо, що якщо в нас зникне ще один куб, ми будемо знати, де його шукати. А потім – де шукати вас. Зберіть собі самі гроші з прихильників, яких у вас, до речі, немає, і купіть собі свої конструкції, а не цупте наші.

Зовсім ох*їли, бл*дь.

Поповнити бойові ряди агітаційних кубів можна ось тут.

Tags: ДемСокира, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments

Recent Posts from This Journal