Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Два дні особистої агітації на вулиці та участі в зустрічах з виборцями

І що я маю сказати - люди дуже привітно ставляться до Д7 та цілком адекватно сприймають, коли кажеш: "ні, цього ми не робитимо, бо це популізм і так взагалі не працює"!

З приємного, вчора розговорився з одним хлопцем, який взагалі не знав про нашу партію, і він зголосився роздавати листівки на Хрещатику разом зі мною. І головне відпрацював майже дві години!

Цікаво, що велике здивування в людей викликає те, що київська влада не знає, скільки людей реально проживає в Києві, і через те фізично не може розрахувати потреби киян в транспортній інфраструктурі чи в комунікаціях.

І ще дуже приємно було бачити реакцію людини, яка запитала "чому ви багато спілкуєтеся, хоча ви не кандидат?", на мою відповідь, що "ми всі працюємо на спільний результат". Реально відчувалося, що людина побачила партію нового типу, яка не тільки прагне зайняти "теплі місця", а й має команду для впровадження змін!

Михайло ВедмідьTags: ДемСокира, Интересное, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments