Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира йде в Київраду: кандидат №4

Ти сам будуєш себе, свою родину, свій бізнес, своє місто. Можна безкінечно довго чекати на те, що хтось творитиме дива, а можна самому стати до роботи й перетворитися на того ж творця див.

Зустрічайте — Іван Бартян, №4 у списку Демократичної Сокири до Київради. Округ — №12.

Іван Бартян — підприємець. Ні, не так. Він просто боженька бізнесу та менеджементу. Сам він вперто відмовляється називати себе політиком, а гордо промовляє: «Я — менеджер».

У 2018 році він прийшов на нашу акцію під НКРЕКП. Тоді ми пікетували фіршташівських упирів та навіть не були партією. Пройшло два роки. За цей час Іван Бартян пройшов шлях від звичайного активіста до 4 номера у списку до Київради. По дорозі він зумів розбудувати один із найсильніших київських кланів — Солом’янський, успішно розвивати свій власний бізнес та втерти носа вождям та міністрам, обійшовши їх у голосуванні в додатку.

Про Івана навряд чи можна сказати, що він везунчик і улюбленець долі. Всі його успіхи — це винятково результат неймовірної роботи над собою і над справою свого життя.

У Івана було дві спроби запустити власний бізнес. Одна — успішна, про неї пізніше. Інша — не дуже, тому про неї зараз.

У буремні часи перебудови він зробив першу сміливу спробу зайнятись бізнесом. Оскільки товарно-грошові відносини були розкішшю для Радянського Союзу, головним інструментом був бартер. Даєш щось одне, отримує взамін інше.

Схема була така: Іван з компаньйонами скуповували по колгоспах соняшник і здавали його на жиркомбінат, там отримували майонез і маргарин, який міняли в Москві на імпортне печиво, а печиво здавали в кіоски за дорогоцінну готівку. Далі те саме по колу. Але часи були буремні і бізнес не пішов. Когось би це спинило і змусило б зайнятися чимось простішим. Когось… але не Івана.

За освітою Іван професійний керівник — у Харкові отримав диплом за фахом «Економіка підприємства». До 2012 року він працював менеджером у таких компаніях як Coca-cola, Dilman, Auchan чи Bunge за фахом — управління людьми та процесами.

У 2012 зі своїм бізнес-партнером з другої спроби Іван запускає власну справу. Їхня компанія ТОВ «Джерело Про» займається альтернативними джерелами енергії. Для міста вони розробили прекрасне унікальне інфраструктурне чудо — енергетичне деревце. Це таке химерне кіберпанк-деревце, яке виробляє енергію прямо з повітря. У Києві є таких три — у парку Муромець, парку Перемоги та у Ботанічному саду Гришка. Такі дерева безкоштовно роздають киянам Wi-fi та заряджають їхні смартфони чи електросамокати. Воду не заряджають, якщо що, можна не пробувати.

Бути звичайним виконавцем це не для нього. Навіть у ДемСокирі він недовго пробув рядовим активістом. Вже після парламентських виборів-2019 він очолив Солом’янський клан і зробив його одним із найуспішніших у Києві. Тепер же Іван керує передвиборчим штабом у столиці.

Типовий день виборчого трешу починається рано-вранці. Іван йде займатись ворк-аутом, в народі «турнічки». Це така розминка, бо вже до 8:00 усі підлеглі Івана мають отримати задачі, щоб до 9:00 в них з’явились питання, а до 9:30 Іван міг дати роз’яснення. Робота запущена, процеси пішли. Далі — наради в офісі, консультації з вождями, розмови з кандидатами.

Цікаві факти про Івана Бартяна:

- у ДемСокиру він потрапив за допомогою вітряної турбіни. Саме вітряну турбіну його компанія постачала в школу нашого спікера Пилипа Духлія. Пилип же згодом розповів Івану про партію;
- до 29 років взагалі не читав книжок, бо не було часу. Почавши працювати на керівних посадах, Іван отримав більше часу для хобі. Екстремальні хобі як-от мотоцикли не зайшли. Зайшли книжки. А згодом — ще й українська політика;
- живе без кумирів, в тому числів — у політиці, але промови Вінстона Черчиля не можуть залишати його байдужим;
- кілька років тому ледь не заплив у Кременчук під час прогулянки на човні по Дніпру із 12-річним сином. Екіпаж безповоротно втратив весло й човен почало нести за течією, але відважна команда з батька та сина стрибнули у воду й відтягнули судно в тихішу воду;

Іван Бартян живе у Києві 20 років. Цього часу достатньо, аби зрозуміти це місто і стати його частиною. Іван реаліст і не обіцятиме вам домовитись із заторами, або вони перестали існували чи вмить очистити забруднене повітря. Він просто хоче, аби в його районі був новий стадіон, щоб киянам було зручніше утримувати власний електротранспорт, щоб місто врешті позбавилося задушливих обійм корупції.

25 жовтня ви побачите його ім’я у бюлетені. За два роки Іван виріс з активіста до кандидата в депутати. У Київраді, на жаль, не виростеш далі, ніж просто депутат. Але це буде найкращий депутат у вашому житті, ми вам обіцяємо.

Нам потрібен 1 мільйони гривень на передвиборчу кампанію. Стати нашим спонсором можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив» https://libfoundation.org. Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments