Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що не так із Шарієм?

Все не так, наприклад, другий номер в списку партії Шарія до Київради. Хочете знати, хто захищає всю ватну проросійську і російську мерзоту в українських судах? Валентин РИБІН, уродженець Хабаровська.

Ви бачили його на багатьох ефірах, це той самий адвокат бійців "Беркута".

Ну, адвоката не можна ототожнювати з клієнтом, скажете ви. Однак Рибін не просто адвокат, він також засновник і голова громадської організації "Фонд правової та соціальної допомоги правоохоронцям та військовослужбовцям "Беркут".

Ось що про нього пишуть російські ЗМІ, які Рибін так любить (цитата): "Валентин Рыбин известен в России как последний адвокат осужденного на Украине "бойца ГРУ" сержанта Александра Александрова. Между тем он ведет юридическую защиту десятков россиян, "потерявшихся" на войне на востоке Украины, и дела украинцев, воевавших на стороне самопровозглашенных ДНР и ЛНР".

Додайте до цього захист росіян у справі "2 травня", екскерівника організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, екс-бойовика самозваної "ДНР" Рафаеля Лусваргі, капітана ЗС Росії Євгена Єрофєєва і ще багато справ, спрямованих на захист відвертих ворогів України. Спеціалізація у нього така.

Ну, робота в адвоката така, а що ж Рибін думає, як людина? Наприклад, про війну з Росією? Уривок його інтерв'ю на Skrypin.ua:

- Росія країна-агресор стосовно України? Вона на нас напала?
- Хто на нас напав?
- Росія.
- Ні.

Детальніше цю позицію він розписує на своїй сторінці у фейсбуці: "Крым ушел к другой так же, как муж уходит от придурковатой, склочной, истеричной, ревнивой, завистливой жены!!! И если покинутая истеричка кричит на каждом углу, что он вернется, мол какая я офигенная, а он бабник, это значит, что ушедший мужик был прав 100% !!!!!! КРЫМНАШ !!"

Такої гидоти від Рибіна за ці роки назбиралося чимало. Але йому мало самовіддано захищати в судах ворогів України, поливати нашу країну брудом в росзмі та на кожному кроці кричати про свої ватні пропутінські погляди. Тепер він балотується до Київради другим номером партії Шарія і хоче вирішувати долю столиці. Станом на середину вересня соцопитування малюють "шарійовцям" 4%. На шостому році війни мене це все ще дивує.

Що ж із цим робити? На жаль, СБУ не хоче висунути Рибіну звинувачення, наприклад, за статтею 109: "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади". Очевидно, СБУ все влаштовує. В такому разі за справу доводиться братися патріотично налаштованим громадянам і громадянкам.

Як саме? Ну наприклад, влаштувати контракцію 17 червня проти збіговиська "партії шаріків" на Майдані та під офісом президента, щоб показати, що Київ - українське місто. Або користуючись їхньою тупістю, зібрати 137 іменних анкет прихильників Шарія та зірвати ватний автопробіг "в честь дня Великой Победы". Мені категорично несимаптична ідея віддати Києв в руки ватним путінським виродкам.

Якщо вам вона несимпатична також, підтримати нас можна через фандрайзингову платформу "Фонду ліберальних ініціатив" https://libfoundation.org

Христина Морозова

Tags: ДемСокира, Пиздец, Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments