Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що не так із Шарієм?

Все не так, наприклад, другий номер в списку партії Шарія до Київради. Хочете знати, хто захищає всю ватну проросійську і російську мерзоту в українських судах? Валентин РИБІН, уродженець Хабаровська.

Ви бачили його на багатьох ефірах, це той самий адвокат бійців "Беркута".

Ну, адвоката не можна ототожнювати з клієнтом, скажете ви. Однак Рибін не просто адвокат, він також засновник і голова громадської організації "Фонд правової та соціальної допомоги правоохоронцям та військовослужбовцям "Беркут".

Ось що про нього пишуть російські ЗМІ, які Рибін так любить (цитата): "Валентин Рыбин известен в России как последний адвокат осужденного на Украине "бойца ГРУ" сержанта Александра Александрова. Между тем он ведет юридическую защиту десятков россиян, "потерявшихся" на войне на востоке Украины, и дела украинцев, воевавших на стороне самопровозглашенных ДНР и ЛНР".

Додайте до цього захист росіян у справі "2 травня", екскерівника організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, екс-бойовика самозваної "ДНР" Рафаеля Лусваргі, капітана ЗС Росії Євгена Єрофєєва і ще багато справ, спрямованих на захист відвертих ворогів України. Спеціалізація у нього така.

Ну, робота в адвоката така, а що ж Рибін думає, як людина? Наприклад, про війну з Росією? Уривок його інтерв'ю на Skrypin.ua:

- Росія країна-агресор стосовно України? Вона на нас напала?
- Хто на нас напав?
- Росія.
- Ні.

Детальніше цю позицію він розписує на своїй сторінці у фейсбуці: "Крым ушел к другой так же, как муж уходит от придурковатой, склочной, истеричной, ревнивой, завистливой жены!!! И если покинутая истеричка кричит на каждом углу, что он вернется, мол какая я офигенная, а он бабник, это значит, что ушедший мужик был прав 100% !!!!!! КРЫМНАШ !!"

Такої гидоти від Рибіна за ці роки назбиралося чимало. Але йому мало самовіддано захищати в судах ворогів України, поливати нашу країну брудом в росзмі та на кожному кроці кричати про свої ватні пропутінські погляди. Тепер він балотується до Київради другим номером партії Шарія і хоче вирішувати долю столиці. Станом на середину вересня соцопитування малюють "шарійовцям" 4%. На шостому році війни мене це все ще дивує.

Що ж із цим робити? На жаль, СБУ не хоче висунути Рибіну звинувачення, наприклад, за статтею 109: "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади". Очевидно, СБУ все влаштовує. В такому разі за справу доводиться братися патріотично налаштованим громадянам і громадянкам.

Як саме? Ну наприклад, влаштувати контракцію 17 червня проти збіговиська "партії шаріків" на Майдані та під офісом президента, щоб показати, що Київ - українське місто. Або користуючись їхньою тупістю, зібрати 137 іменних анкет прихильників Шарія та зірвати ватний автопробіг "в честь дня Великой Победы". Мені категорично несимаптична ідея віддати Києв в руки ватним путінським виродкам.

Якщо вам вона несимпатична також, підтримати нас можна через фандрайзингову платформу "Фонду ліберальних ініціатив" https://libfoundation.org

Христина Морозова

Tags: ДемСокира, Пиздец, Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments