Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Засуньте в дупу своє "не на часі"

Тарас Ратушний: Тут мала бути відповідь на вчорашній блюзнірський вкид інфопродюсерки Ukraine 24 Наташі Влащенко проти медичного канабісу ("может кто-мне объяснит мне, зачем именно сейчас легализировать марихуану?").

Але краще тут будуть слова Ігоря Кулініча, телевізійного режисера і онкологічного пацієнта, який потребував медичного канабісу, але 5 жовтня залишив цей світ після виснажливої боротьби з раком і болем.

"В Україні багато обмежених людей, обмежених в інформації, які незнають що то таке канабіс(конопля), для них то наркотики. А я скажу що це єдине безвредне на печінку та на інші органи препарат, який піднімає апетит і дає моментальний вихід в нормальний стан після хіміотерапії. Ніякі офіційні препарати неспроможні цього зробити без шкоди для здоровя, в кожного такого препарату просто колосальний список побічних ефектів - про побічку можна почитати в кожній упаковці з таблетками. У коноплі є теж побічні ефекти, але то лиш коли курять, з куревом там ціла палітра спалених концерогенів. Є конопляні масла які повністю позбавлені тих шкідливостей, но в нашій країні цього недістати - дістати лиш можна в цивілізованих країнах як Канада, США та у Європі з Ізраілем - Україна то як Нікарагуа і Боцвана, навіть у ворожій Росії дозволено дослідження

Хіміотерапія - це вбивання організму разом з метастазами і пухлинами і самого онкопацієнта. Довго на хімії не проживеш, залежить від віку і все таке. Старші люди мучаться і вмирають - малий відсоток виживаємості, ще залежить звісно від виду раку. Молодь - більш живуча, но все ж таки відсотки теж свої є.

Після хімії тобі так хреново, що тебе вивертає на виворіт, в жар кидає та тяне на блювоту, деколи хочеться випригнути з поверха щоб тебе більше не крутило, не вивертало, не трусило внутрішньо. Ти ще після хімії неможеш їсти, коли ти пхаєш їжу до рота після хімії, жуєш, то вона вивалюється з рота і в горло не лізе, бо смакові рецептори недають сигналу на вироблення достатньої слюни щоб то все ковтнути і ти просто мучишся, запивати теж невиходить - буде те саме тільки з водою. І якщо навіть ковтнеш їжу, то шлунок при цьому неварить і ти після відчуваєш біль у шлунку. З конопльою, ти наче здоровий і тої хворби і не було - є такий ефект, вона впливає на память, на память так впливає що твій огранізм наче забув що була до цього хімія, апетит зявляється і ти живеш наче без побочок, слабість організму залишається - бо конопля то не є панацея, але дає змогу хоч нормально жити.

Чому усякі дебіли називають це наркотиком? Бо то все політика і їм фінансово невигідно чи іміджу їхньому непідходить - це знущання над людьми, я б прирівнював то з тортурами і за таке судив і саджав у тюрми! Людина з онкологією не повинна терпіти, терплять лиш раби та дурні!

Наші політики здорові кабани, якім насрати на потреби людей, вони мають доступ до всього, вони не були на місці людини з таким діагнозом, вони лиш роблять кисле обличчя і кажуть - ну потерпи! Чесно, терпіти неможливо і терпець уривається, бо вони мене та інших вбивають і при тому лиш дбають про свій імідж.

Авакови зі своєю кримінальністю головного мозку, Зеленські зі своїм неробочим органом та інші радянські люди недадуть життя таким людям, вони їм невигідні - списують нас як брак, вони справжні вбивці! У них то "а шо суспільство скаже?", а суспільство обмежене, обмежене в інформації щодо цього, бо вони ж ту інформацію показують як зло і постійно говорять "дуже небезпечний наркотик" - дебіли необтесані, як і журналісти які тому всьому підтакують. Створили самі це, а спихують на суспільство. Інформація повинна бути правдивою, а не брехнею.
Зараз наркотик продається легально, дешево, ще він піариться на телебачені, в рекламах та кіно, він є повсюди - алкоголь. Діти його можуть купити легше ніж той канабіс. Від алкоголю стільки загинуло людей як від отруєння, так і на дорозі, сусід сусіда рубає сокирою, сімї руйнуються, залежність створюється, люди стають тваринами (нехай простять мені тваринки).

Але будь-яке вживання повинно контролюватись, я з цим погоджуюсь, бо дурних є багато - шо з алкоголем і шо з конопльою - особливо ті що поєднують одне з іншим - то повні ідіоти. Людина повина знати, як і для чого то все і які дозування. Якщо спожив, то будь людиною, не сідай за кермо чи не роби діла де потрібна увага та відповідальність. Бо під конопльою ти можеш "залипнути" чи бути неуважним, а під алкогольом - ти просто дебіл.

Навіщо легально продавати смерть, а життя та здоровя забороняти? Нас сприймають як масу, і тупих. А ми не тупі, ми не інформовані!
Мої батьки як і я раніше сприймали, то як наркотик, були обмеженими. А коли я стикнувся з хворобою, то прийшлось пробувати все - жити то хочеться. І результат незаставив довго чекати. І я як і батьки зрозуміли що до того були сліпими, обмеженими людьми в цьому питанні.

Я за життя без болю та правдиву інформацію.
Країні потрібно ту галузь розвивати і добувати саме з конплі корисні елементи, а дурманячі глушити - тоді це будуть ліки. Жити стане краще, та легше, бо з гестапівські підходом до справи діла незробиш. Треба робити діло а не розводити руками.

Люди повинні лишатись людьми, як один до одного так і до нашої планети. П'яне бидло більше смітить та ламає, ніж людина яка вживає коноплю.
Зараз Україна лиш деградує з такими законами та інформацією яку поширює в маси.

З малку треба вчити, що і як впливає. Алкоголь - якщо хочеш забутись і "накуралєсіть" і поблювати чи обісратись. Конопля - якщо хочеш відпочити, посміятись, поїсти та покашляти.

Але у всьому є залежність, чого багато то нездорово, це основне правило до всього. Правда залежністю страждають лиш люди які споживають алкоголь і треба пройти реабілітацію щоб позбутись дурної звички, з конопльою такої залежності немає, лищ забиваєш собі легені якщо курити регулярно.

Класний відос зробили здорові люди з Телебачення Торонто.

R.I.P. Igor Kulynych

Tags: !
Subscribe

 • Сядуть усі

  Влітку ми подали заяву щодо зливу операції вагнерівців. До Державного Бюро Розслідувань. Де чітко зазначили, що Зеленський злив операцію із затримки…

 • Лайфхак

  Якщо терміново потрібно щось пофарбувати... Julia Kalinichuk

 • Вечереет

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments