Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Засуньте в дупу своє "не на часі"

Тарас Ратушний: Тут мала бути відповідь на вчорашній блюзнірський вкид інфопродюсерки Ukraine 24 Наташі Влащенко проти медичного канабісу ("может кто-мне объяснит мне, зачем именно сейчас легализировать марихуану?").

Але краще тут будуть слова Ігоря Кулініча, телевізійного режисера і онкологічного пацієнта, який потребував медичного канабісу, але 5 жовтня залишив цей світ після виснажливої боротьби з раком і болем.

"В Україні багато обмежених людей, обмежених в інформації, які незнають що то таке канабіс(конопля), для них то наркотики. А я скажу що це єдине безвредне на печінку та на інші органи препарат, який піднімає апетит і дає моментальний вихід в нормальний стан після хіміотерапії. Ніякі офіційні препарати неспроможні цього зробити без шкоди для здоровя, в кожного такого препарату просто колосальний список побічних ефектів - про побічку можна почитати в кожній упаковці з таблетками. У коноплі є теж побічні ефекти, але то лиш коли курять, з куревом там ціла палітра спалених концерогенів. Є конопляні масла які повністю позбавлені тих шкідливостей, но в нашій країні цього недістати - дістати лиш можна в цивілізованих країнах як Канада, США та у Європі з Ізраілем - Україна то як Нікарагуа і Боцвана, навіть у ворожій Росії дозволено дослідження

Хіміотерапія - це вбивання організму разом з метастазами і пухлинами і самого онкопацієнта. Довго на хімії не проживеш, залежить від віку і все таке. Старші люди мучаться і вмирають - малий відсоток виживаємості, ще залежить звісно від виду раку. Молодь - більш живуча, но все ж таки відсотки теж свої є.

Після хімії тобі так хреново, що тебе вивертає на виворіт, в жар кидає та тяне на блювоту, деколи хочеться випригнути з поверха щоб тебе більше не крутило, не вивертало, не трусило внутрішньо. Ти ще після хімії неможеш їсти, коли ти пхаєш їжу до рота після хімії, жуєш, то вона вивалюється з рота і в горло не лізе, бо смакові рецептори недають сигналу на вироблення достатньої слюни щоб то все ковтнути і ти просто мучишся, запивати теж невиходить - буде те саме тільки з водою. І якщо навіть ковтнеш їжу, то шлунок при цьому неварить і ти після відчуваєш біль у шлунку. З конопльою, ти наче здоровий і тої хворби і не було - є такий ефект, вона впливає на память, на память так впливає що твій огранізм наче забув що була до цього хімія, апетит зявляється і ти живеш наче без побочок, слабість організму залишається - бо конопля то не є панацея, але дає змогу хоч нормально жити.

Чому усякі дебіли називають це наркотиком? Бо то все політика і їм фінансово невигідно чи іміджу їхньому непідходить - це знущання над людьми, я б прирівнював то з тортурами і за таке судив і саджав у тюрми! Людина з онкологією не повинна терпіти, терплять лиш раби та дурні!

Наші політики здорові кабани, якім насрати на потреби людей, вони мають доступ до всього, вони не були на місці людини з таким діагнозом, вони лиш роблять кисле обличчя і кажуть - ну потерпи! Чесно, терпіти неможливо і терпець уривається, бо вони мене та інших вбивають і при тому лиш дбають про свій імідж.

Авакови зі своєю кримінальністю головного мозку, Зеленські зі своїм неробочим органом та інші радянські люди недадуть життя таким людям, вони їм невигідні - списують нас як брак, вони справжні вбивці! У них то "а шо суспільство скаже?", а суспільство обмежене, обмежене в інформації щодо цього, бо вони ж ту інформацію показують як зло і постійно говорять "дуже небезпечний наркотик" - дебіли необтесані, як і журналісти які тому всьому підтакують. Створили самі це, а спихують на суспільство. Інформація повинна бути правдивою, а не брехнею.
Зараз наркотик продається легально, дешево, ще він піариться на телебачені, в рекламах та кіно, він є повсюди - алкоголь. Діти його можуть купити легше ніж той канабіс. Від алкоголю стільки загинуло людей як від отруєння, так і на дорозі, сусід сусіда рубає сокирою, сімї руйнуються, залежність створюється, люди стають тваринами (нехай простять мені тваринки).

Але будь-яке вживання повинно контролюватись, я з цим погоджуюсь, бо дурних є багато - шо з алкоголем і шо з конопльою - особливо ті що поєднують одне з іншим - то повні ідіоти. Людина повина знати, як і для чого то все і які дозування. Якщо спожив, то будь людиною, не сідай за кермо чи не роби діла де потрібна увага та відповідальність. Бо під конопльою ти можеш "залипнути" чи бути неуважним, а під алкогольом - ти просто дебіл.

Навіщо легально продавати смерть, а життя та здоровя забороняти? Нас сприймають як масу, і тупих. А ми не тупі, ми не інформовані!
Мої батьки як і я раніше сприймали, то як наркотик, були обмеженими. А коли я стикнувся з хворобою, то прийшлось пробувати все - жити то хочеться. І результат незаставив довго чекати. І я як і батьки зрозуміли що до того були сліпими, обмеженими людьми в цьому питанні.

Я за життя без болю та правдиву інформацію.
Країні потрібно ту галузь розвивати і добувати саме з конплі корисні елементи, а дурманячі глушити - тоді це будуть ліки. Жити стане краще, та легше, бо з гестапівські підходом до справи діла незробиш. Треба робити діло а не розводити руками.

Люди повинні лишатись людьми, як один до одного так і до нашої планети. П'яне бидло більше смітить та ламає, ніж людина яка вживає коноплю.
Зараз Україна лиш деградує з такими законами та інформацією яку поширює в маси.

З малку треба вчити, що і як впливає. Алкоголь - якщо хочеш забутись і "накуралєсіть" і поблювати чи обісратись. Конопля - якщо хочеш відпочити, посміятись, поїсти та покашляти.

Але у всьому є залежність, чого багато то нездорово, це основне правило до всього. Правда залежністю страждають лиш люди які споживають алкоголь і треба пройти реабілітацію щоб позбутись дурної звички, з конопльою такої залежності немає, лищ забиваєш собі легені якщо курити регулярно.

Класний відос зробили здорові люди з Телебачення Торонто.

R.I.P. Igor Kulynych

Tags: !
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments