Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира йде в Київраду: кандидат №3

Ти фінансуєш державу. Я фінансую державу. Ми повсякчас сплачуємо податки, і цим фінансуємо державу. Ніхто не має права обкрадати країну. Кожен, хто залазить своєю липкою лапою в бюджет, фактично влазить тобі і мені в кишеню.

Він обкрадає не когось, а саме тебе, твоїх батьків і твоїх дітей. Кожна вкрадена гривня олігархами або політиками — це нові дірки в тротуарах і дорогах, це незбудовані школи, лікарні і садки, це знищена наука, це відкат на кілька років назад у морок минулого з рішаловом і бандюками.

Зустрічайте — №3 у списку Демократичної Сокири до Київради — Антон Швець! Округ №2.

Антон Швець — співзасновник та член Політичної Ради партії Демократична Сокира. Народився Антон у Харкові, а виріс у Макіївці на Донеччині. У місті, яке окуповане зараз російськими орками.

З дитинства Антон був не дуже зручною дитиною, адже мільйон питань на день, книжки не за віком, і постійний аналіз всього до чого сягав розум Швеця, будь-якого вчителя і вихователя доведуть до сказу. Випхавши Антона з Донецького технічного коледжу, педколектив дружно перехрестився, зронив сльозу радості і передав найкращі побажання сили і витримки викладачам Донецького національного технічного університету. Там наш майстер лонгрідів вчився на спеціальності «Системи управління і автоматики».

Після навчання Антон пішов працювати інженером-конструктором на завод «Топаз», який спеціалізувався на військових радіолокаційних комплексах. Там за 2 500 гривень на місяць наш Швець програмував на Асемблері контролери.

За часів Януковича і його команди потужних госпідарників силами тодішнього міністра оборони Саламатіна завод почали розвалювати на прохання Кремля з помсти за поставки озброєнь у Грузію. Боротися було даремно, тому Антон попрощався й пішов працювати в торговельну галузь, де досить успішно займався продажем обладнання для ресторанів.

Коли в його рідне місто прийшла війна, зрозумів, що найближчі роки ніяким розвитком не пахне. Немиті сєпари, зрадники та російські триколори мало в кого асоціюються зі світлим майбутнім. Саме тоді Антон разом з дружиною і малесенькою донечкою на собі пізнав, що таке доля переселенця.

Десь в цей же час Антон Швець знайомиться із Ігорем Щедріним та Олександром Нойнецем із Петра і Мазепи. Все вийшло як і завжди буває у Антона Швеця — спершу він назвав дизайн сайту лайном, а після переїзду до Києва став арт-директором видання. Ми не радимо користуватись цим способом при працевлаштуванні. Але у випадку Антона це спрацювало, бо пізніше він став ще й головним редактором.

У Києві Швець по-справжньому занурюється у політику. На питання “чому?” відповідає банальщиною: якщо ти не займаєшся політикою, політика займеться тобою.

Потрапивши в погану компанію Щедріна, Гудименка, Нойнеця і Трегубова, Антон стає одним із співзасновників партії «Демократична сокира»

Антон Швець надзвичайно розумний. Це може перевірити будь-хто, зайшовши під будь-який лонгрід Антона. Там ви побачите кілька десятків коментарів типу «ніфіга не понятно, але дуже цікаво».

Свій непересічний інтелект Антон пояснює просто: тупо читав багато книжок. Багато і різних з раннього дитинства. Тому й палітра його лонгрідів доволі широка: від рецензій на дитячі мультики до роздумів про те, що нація, яка не може в наукову фантастику, не зможе й в технологічну науку.

Якось Антон спробував створити власне ливарне виробництво. І якщо з виробничою частиною все було добре, то реалізаторська виявилась надто пов’язаною із рєшаловом та відкатами й бізнес він продав. І це одна із причин, чому Швець зараз займається корпоративним піаром.

Чому Швець кальмар? Як личить популярному блогеру, Антон пише на різні теми. Одного разу він написав, що, розморожуючи холодильник, знайшов кальмара, якого придбав по знижці. Кальмару було два роки й він відправився у смітник. Але підписники Антона так не думають.

Є дві основні версії:

1) Антон Швець отруївся кальмаром і тепер у нього галюцинації, які проявляються через дивні дописи у ФБ
2) Антон Швець з’їв кальмара, він проріс всередині й замість члена Політради в нас кальмар.

У нашій партії Антон відповідає за збір коштів, розумним словом — фандрейзинг. Також він спеціаліст по розкриттю банківських та газових схематозів й не раз викликав потепління в районі дупи у героїв своїх лонгрідів. Саме Антон є нашим експертом у темі суддівського рішалова й саме з його текстів народжувались наші акції під судами. Аж настільки, що нині «довлєніє» на суд прийнято вимірювати в швецях на квадратний метр.

Важко певно собі уявити Швеця людиною, яка спокійно споглядає день на лавці з видом на Дніпро, але Антон запевняє, що як тільки Київ стане вільним від гнилого корупційного рішалова, як тільки парки почнуть будувати там де мають бути парки, а житлові масиви там де їм місце, як тільки відкриття і ведення бізнесу в Києві стане зручним і прозорим для всіх, як тільки гроші з місцевого бюджету перестануть зникати в безодні дерибану, він сяде на лавці в парку і буде далі з неї спокійно споглядати світ. Але це не точно.

Зараз Швець балотується у Київраду. І йому потрібен твій голос. Антон Швець, №3 у списку. Округ — №2. Запам’ятовуйте та шукайте в бюлетені, часу мало. Київрада має почути його сміх!

Допомогти Демократичній Сокирі перемогти можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу “Фонду ліберальних ініціатив” https://libfoundation.org Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment