Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Конвертуй кошти в свій голос в Київраді

Вартість однієї секунди агітаційного роліку на ТВ зараз - 400-600 гривень, не на самих рейтингових телеканалах. На рейтингових в праймтайм ціна може бути більшою в декілька разів. Сума мінімальної присутності на телеканалі Інтер у передвиборчий період - майже 3 000 000 гривень, це зі знижкою за кількість вже. Прямий дешевше. НТН та К1 - 500 000 гривень кожний.

Вартість одного білборда в норм місці в Києві - від 15000 гривень на місяць. Сітілайти від 5000 гривень. Їх потрібні десятки або навіть сотні просто щоб було помітно, я вже не кажу про якийсь ефект.

Розтяжки великі - від 50 000 гривень кожна, більшість гарних 100-200 тисяч гривень кожна. Розкуплені всі.

Інтерв'ю та телешоу під час виборів - також за гроші, не завжди білі. Побачили як білий хлопчисько чи дівчинка пробіжали по всім каналам та проектам та всім розповіли як вони в Київраді все змінять? Хтось за все це сукупно віддав нову заряджену Кемрі плюс-мінус.

І це Київрада. Величезні гроші. Мільйони та мільйони доларів.

А хто тут інвестує і в що? Задайте собі це питання. Яка мотивація у цих людей витрачати такі величезні кошти?

Патріотизм? Ніяке представництво у Київраді не захистить нікого ні від чого, не захистить нас від діяльності Росії, не змінить керівництво та практики МВС або СБУ з ГПУ. Київрада це взагалі про хазяйнування у місті Києві.

Реформи? Ну тільки у тієї частині, що стосується самого Києва і то. Київрада не може змінювати загальні податки суттєво, не може приймати закони як Верховна Рада, не може захистити інвестора від свавілля органів. Не може суттєво змінити інвест-клімат у столиці навіть якщо отримати там більшість.

Команди? Більша частина людей що приймають участь в організації передвиборчої кампанії - сторонні найняті спеціалісти. Вони не мають ніяких пріоритетів та моральних бар'єрів, на наступних виборах вони будуть працювати на тих хто більше заплатить. Тобто нема в що інвестувати для інших.

Аналогічно викреслюються і інші мотивації для захмарних витрат.

І залишається просте та очевидне - земля, незаконні забудови та пілілово на КПшках. Щоб вони там вам не розповідали - ЛЮДИ ЯКІ ДАЮТЬ ЇМ ТАКІ ВЕЛИЧЕЗНІ ГРОШІ МОЖУТЬ ІНВЕСТУВАТИ ТІЛЬКИ В ЦЕ.

Хто ці вони? Люди рекламу яких ви бачите всюди - вони тупо залили все рекламою. Рекламою того що вони зроблять у Київради АЛЕ ВИ НІДЕ НЕ БАЧИЛИ РЕКЛАМИ ЇХ ЗБОРУ КОШТІВ.

Я не розумію мотивацію невеликої кількості їх потужних спонсорів. І вони про неї не розповідають, окрім загальних слів про підтримку всєго харошего протів всєго плахова.

А навіщо невелика кількість людей дає комусь величезні. просто безумні гроші?

Мені відома наша мотивація. Мені відома мотивація людей, які дають нам гроші.

По-перше люди котрі дають гроші Д7 - дають не величезні гроші, просто таких людей дуже багато. Це інвестиція у майбутнє (не те "майбутнє" що на білбордах), інвестиція дуже зрозуміла - малі гроші за можливість контролювати партію да допомагати їй рости.

По-друге - ці люди інвестують в справжню партію, у свою партію, а іноді прям у себе. Команда яка буде на цих виборах значною мірою буде і на наступних, ми вирощуємо своїх спеціалістів, ми про це говорим відкрито. Ми вчимося у бою і частина тих людей що дає нам гроші у цьому бою разом з нами. Мотивація людей які покупають набої собі та тому парню зрозуміла більш ніж.

По-трете ці інвестиції у спонсорів Д7 конвертуються в механізм прямого та прозорого впливу на партію. Ці люди САМІ обрали кандидатів і самі будуть вирішувати як буде розвиватись партія. Бізнес бачить допомогу Сокири на практиці, а не під час абстрактних заяв з трибун.

Ми пропонуємо у Київраді прости речі та декларуємо прости принципи. "Ні" забудові та бідь-яким схемам навколо неї та "так" прозорості та антикорупційній боротьбі.

Ось і вся мотивація - прозора інвестиція у вплив та майбутнє не дуже великих(для кожного свій рівень) грошей та активностей дуже великої кількості(по міркам кількості спонсорів інших партій) людей.

Саме тому тут цей пост і це пост з рекламою того, ЩО МИ ЗБИРАЄМО КОШТИ. Нам потрібні гроші - їх ми конвертуємо в агітацію та голоси. Більше грошей? Більше голосів. Все дуже просто.

Бо якщо ви не платите за вибори прямо та особисто, то ви все одно за них платите. Просто не на пряму - а ваші гроші вкрадуть з бюджету та за допомогою корупції, дозволивши збудувати свічку прям у дворі на ваших комунікаціях, які будуть вмирати. Це зроблять ті люди, які чомусь ваших грошей прямо не просять. Значить збираються отримати\відбити їх ще якимось чином ;)

А нам потрібні ваші гроші. Прозоро. Напряму. Та зараз.

Нам потрібен 1 мільйони гривень на передвиборчу кампанію. Більше половини вже зібрано за один день (це фантастика!). Залишилось трохи більше 400 тисяч. Стати нашим спонсором можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив».

Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

Антон Швець

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • О чем ты, ша-ла-ла-ла?

  И снова наша бессменная рубрика для тех кому уже за много. И сегодня мы поговорим о веселой песне мозамбиского певца Африка Симона, с абсолютно…

 • Все дороги ведут

  Известные факты: римляне построили 80 000 километров главных дорог с каменным покрытием, при этом расстояние между крайними точками главной дороги,…

 • МВФ: зло чи добро?

  Чи є хоч хтось, кому допоміг міжнародний валютний фонд? Кому МВФ не допоміг і по яким причинам? Щоразу, як ми пишемо щось про МВФ, обов'язково…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment