Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А я от точно знаю, кому в Україні "хуженестало"

Власникам "євроблях".

На зараз реальність така: вони не можуть вивезти автівку, бо її зразу конфісковують. Розмитнення автомобіля по діючим ставкам не звільняє від штрафу 170 тисяч грн.

Урочисто оголошений по телевізору "меморандум", за яким митникам нібито заборонено штрафувати за перевищення терміну тимчасового ввезення автомобілів (30 діб) існує лише в телевізорі. Чутки про подовження терміна на період карантину теж "не відповідають дійсності".
Закон про доступне розмитнення, про який теж так красиво розповідали по телевізору - "не на часі".

А суди масово клепають постанови про штрафи. Ті самі 170 тисяч.Поки що штрафують лише тих, хто перетинає митний кордон України.

Таким чином "євробляхери" опинилися у пастці: вивезти машину аби "обнулити" 30-денний термін не можуть - штраф; розмитнити не можуть - штраф; а їздити на закордонних номерах - ризик потрапити під гарячу руку поліції.

Но активісти "Автоєвросили" чомусь не збираються у колони, як 2 роки тому; не дудять і свої машини на камеру не палять. Щось не бачу і емблем їхніх на задньому склі "блях".
А як красиво дуділи... Гучно...
"Лишьбынепорошенко"...

Маж... те.

Павло Бондаренко

Tags: А я предупреждал, Зелёная моча
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 35 comments

Recent Posts from This Journal