Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Знайомимося далі

Живи і сам твори своє життя, бо ти і є творець. Тримай удар і не здавайся. Завжди добивайся кращого попри зневіру, попри біль і страх. Бо ти людина! Бо ти сам по собі цінність! Бо ти народжений для великої битви і великих перемог!

Юлія Паєвська або ж Тайра — архангел із добровольчого військового підрозділу парамедиків «Янголи Тайри». №2 у списку Демократичної Сокири до Київради. Округ №2.

Важко знайти людину з такою ж волею і жагою до життя. Важко уявити світ без таких людей, як Юлія Паєвська.

Тайра — її воєнний позивний. За 6 важких років війни вона стала справді легендою. Вона давно збилась із ліку врятованим, проте пам’ятає очі кожного, кого доводилося видирати із чорних лап смерті. Сама важко травмована, пройшовши через страшний біль, Юля стала парамедиком та інструктором з тактичної медицини. А ще — вона Народний Герой України.

До війни у неї було звичайне життя, не без пригод, та все ж таки. Підліткове захоплення Айкідо стало професією, Юлія Паєвська чималу частину свого життя пропрацювала тренером і є навіть президентом однієї з федерацій Айкідо.

Її життя різко змінило курс у ніч на 1 грудня 2013 року, коли на Майдані беркут жорстоко побив студентів. У Тайри 5 дан Айкідо, тому спочатку вона допомогала в охороні Майдану, але зовсім скоро їй довелося на касці доклеювати скотчем червоний хрест і охороняти людей уже не від беркута, а від смерті.

Після Майдану Тайра вирушила на фронт навчати тактичній медицині у проєктах «Народний резервіст» та «Захист патріотів». В одному місці на фронті бракувало медика і Тайра залишилась Так і з’явився підрозділ Ангели Тайри. Повністю «народний», тобто такий, що існує за гроші українців, підрозділ рятує поранених бійців та допомагає цивільним у «сірій зоні» понині.

Жінка-воїн. Жінка, яка обрала найважчу і найстрашнішу битву — проти смерті. Зламати закони життя, щоб зробити його легшим — це вже буденність. Тайра ламає закони смерті і відбиває в косатої шанси на майбутнє для сотень людей.

Ці очі бачили те, що більшості ні в якому кошмарів не побачити, але вона прагне миру, та тільки після перемоги. Вона мріє про рідний Київ в розквіті слави і величі, напоєний людською любов'ю і турботою, взірець для всього світу. Вона мріє про золотавий вечір біля Святої Софії, там її місце сили.

Вона знає як відродити Київ. Вона знає, як змінити життя киян на краще, вона не вірить і не вірує, вона ЗНАЄ, що не понтовщики і пустобрехи мають працювати на це місто, а професіонали, які хай через біль, але рятують найрідніше, додаючи свіжої крові, так як вона рятує воїнів в пекельних битвах.

Попереду у нас битва за Київ, кому як не вправним і милосердним бійцям, загартованим в реальних боях стати на чолі?
Звичайно, Тайра хоче змінити світ, але для початку у неї є всі шанси врятувати Київ. Бо повертати до життя — це її професія і поклик!

Менш, ніж за місяць, Юлія Паєвська, балотуватиметься від ДемСокири до Київради. І їй потрібен твій голос. Округ №2, Юлія Паєвська, Демократична Сокира — шукай у своєму бюлетені.

Нам потрібен 1 мільйони гривень на передбвиборчу кампанію. Стати нашим спонспором можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив» https://libfoundation.org
Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

ДемСокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Тираж прошёл, победителей нет

  Для последнего тиража PowerBall я пригласил всех желающих бесплатно поучаствовать в лотерее. Желающих было много, а билетов я купил всего три…

 • Все дороги ведут

  Известные факты: римляне построили 80 000 километров главных дорог с каменным покрытием, при этом расстояние между крайними точками главной дороги,…

 • Сучка ты крашена! (c)

  Женщины протестуют на премьере фильма "Джентльмены предпочитают блондинок" перед Китайским театром Граумана (1953).

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments