Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нам треба бігти швидше за інших

За сприяння неслухняних членів Київської ТВК та суддів Окружного адмінсуду Києва ми втратили тиждень активної передвиборчої кампанії.

Це були дуже цінні дні, які ми могли провести агітуючи на кубах, знімаючи ролики чи спілкуючись з виборцями. Натомість ми не спали по кілька діб, готуючи позови, мерзли під судами та зрештою виграли й пішли на вибори. Але час та зусилля не повернеш. Можна лише надолужити втрачене.

У нас сотні активістів з вогнем у очах. У нас 80 кандидатів з вогнем у очах. У нас праволіберальний монстр, який готовий гризти горлянки заради вашого голосу. І ми дуже швидко надолужимо втрачене. Але бракує лише одного.

Грошей.


У дні, коли вирішувалась доля нашої участі у виборах до Київради, ми фактично призупинили збір коштів. Майбутнє було туманним й просити гроші в донорів було б неправильно. Але ми виграли в апеляції — ворота відкриті й шляху назад немає. У зв’язку з цим ми оголошуємо новий збір коштів на передвиборчу кампанію.

Скільки нам потрібно? Усі гроші світу! Конкретніше — мільйон! Листівки, плакати, банери, прапори, куби, реклама в інтернеті… Усе це, несподівано, коштує немалих грошей. Ми просимо вас стати одним із восьми сотень донорів, які вже профінансували нашу кампанію. Часу мало, ось як можна нам допомогти:

1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив». Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

І велике, ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання! Задонатили ⏤ напишіть про це у соцмережах під хештегом #донатом_у_сокиру. Підтримайте нас. Адже ваші історії ⏤ найкраща реклама.

Tags: #донатом_у_сокиру, ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments