Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ріфа сьогодні знову залишили під вартою.

Біля Апеляційного суду Києва сталися сутички силовиків з прихильниками Андрія Антоненка, якого залишили під вартою у справі вбивства Шеремета. Один з силовиків жорстко штовхнув співзасновника партії «Демсокира» Віктора Трегубова на землю.Paul Potseluiev: Здається, мусора забули своє місце.

На відео створіння штовхає Віктора Трегубова у спину після того як поставило йому підніжку. На фото — воно ж після сцикливого відступу до своїх розмахує кулачком перед обличчям людини. Ім'я створіння вже встановлюється.Це та сама беркутня, яка, мабуть, забула фото з 2014 року.Віктор Трегубов: Бачить небо, я цього не хотів.

Був сьогодні під судом по Ріффмастеру. І був тоді, коли судді заявили, що він залишається за гратами. Незважаючи на той факт, що немає навіть натяків на серйозні докази його провини.

Себто, сидить він вже понад триста днів просто тому що.

Що ж.

Після вироку я нічого, власне, не очікував. Очевидно було, що зараз його знову повезуть до СІЗО.

Але тут вже увімкнулася майданівська логіка. Коли хочеться робити правильні речі, не очікуючи на перемогу. Просто тому, що вони правильні. Людей треба захищати. Незаконно засуджених людей треба захищати. А мій улюблений рід військ і так настільки малий, що точно не готовий ще й до таких втрат.

Тому, користуючись своїм правом на ходіння по вулицях рідного міста, я, разом із низкою співгромадян та побратимів, трішки походив перед автозаком, що намагався вивезти Ріффа.

Намагався він досить довго. Але зрештою поліцейські вирішили розблокувати проїзд. Все було пречудово в межах закону та правил шанованої гри регбі аж до фінального моменту. У фінальному моменті деякі правопохоронці, на жаль, завдали серйозного тілесного ушкодження ветерану Євгену Акастьолову. А також збили мене з ніг зі спини, коли я намагався наздогнати авто.

Я не дуже постраждав, пара синців. Фотокори мені підказали, що той пан, що навчив мене літати - досвічений ветеран спецпідрозділу "Беркут". Де б ми ще зустрілися.

А от Євген дуже. Хворі з війни нирки тепер, здається, ще й частково відбиті. Госпіталізували.

І дай нам всім небо, щоб він швидко одужав. Бо інакше буде зовсім інший рівень суспільної напруги. Це я кажу м'яко, як людина, що поважає закон та суспільний спокій.

Так, можливо, в якийсь моменти я не поводив себе гідно високого звання дипломованого богослова, офіцера та лідера партії - деякі слова та жести з мого боку порушували політес. Але я точно не порушив Кримінальний кодекс. І ніхто з тих, кого я бачив - окрім смішних та дурних людей у формі. Пораджусь з юристами, що з цим робити.

І уж точно ми готові надати усю доступну допомогу Євгену.

Але я хочу сказати наступне.

Шановні можновладці та судді. Я зараз не буду лаятися чи кричати образливі слова, хай би це було й красиво з точки зору піару перед виборами. Це зроблять інші. Я скажу ввічливо та зрозуміло.

Киньте цей чемодан без ручки. В ньому бомба.

От я, ввічлива та спокійна людина. Але в мене майданівські відчуття. Пригадуєте такі? Коли робиш ірраціональні та не властиві тобі речі просто від відчуття несправедливості.

А от, наприклад, Богдан Кутєпов передає мені відео цього. Мої стосунки з Богданом важко назвати дружніми, але щиро дякую, Богдане.

А от тупорилий беркут, який залишився в органах, б'є людей. Теж негарно.

Згодом буде ще суд. І кожного суда вірогідність того, що станеться якась жахлива чухня, зростає експоненційно. Протестуючі втрачають самоконтроль, а ви, об'єктивно, не в стані завадити ексцесам з боку підлеглих.

Припиніть.

Ріфф має вийти. Мова вже не йде про збереження обличчя влади, бо кожного разу зростає вірогідність нового спалаху агресії. Ця справа ризикує закінчитися гіршим, ніж те, з чого вона почалася.

Саме відчуття абсурдної несправедливості виводить на майдани. Саме це почуття об'єднує навіть людей, що в мирний час чубляться. Воно є і росте.

В ваших силах позбавити себе і нас вкрай негативних варіантів розвитку подій.

Серйозно, вже досить.

Tags: Аваков, Мрази
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments