Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Давайте познайомимося ближче

Ми — Демократична Сокира. Через три тижні — наші другі вибори в історії. Ми йдемо на вибори у багатьох місцях – десь самі, як у Києві, десь у коаліції із іншими проукраїнськими силами. У Києві у нас є чудова команда, яку обрали наші прихильники прозоро за допомогою партійного додатку.

У нашій команді нуль клоунів, нуль весільних фотографів та нуль олігархів. У нашій команді — підприємці, волонтери, активісти, ветерани, юристи, профі у своїх сферах. І впродовж наступних тижнів ми будемо вас з ними знайомити.

№1 у списку до Київради — Юрій Гудименко.

Співзасновник та член Політради нашої прекрасної партії, керівник одночасно двох напрямів партійної роботи – піару та регіональних осередків, публічний лідер «Демократичної Сокири» на масових заходах. За освітою Юрій історик-педагог та в юні роки часто бував на археологічних розкопках. Серед партійців ходять чутки, що звідти Гудименко привозив експонати, які потім оживали та балотувались від Компартії. Але це не точно.

До речі, про комуністів. Як стверджує Гудименко, найбільше він ненавидить соціалістів та гомеопатію. Але ми додамо до цього списку ще слово «помідорка».

Ще на першому курсі істфаку Гудименко зацікавився політикою. У своєму рідному Запоріжжі він з 2006 року займався організацією проукраїнських акцій, був співорганізатором першого у Запорізькій області маршу УПА, у вільний час розважався тролінгом комуністів та їхніх прихильників. У зв’язку з нерозумінням політичної сатири тодішніми правоохоронцями був затриманий більше десятка разів. Встиг відсидіти в СІЗО, куди потрапив за підозрою у підриві пам‘ятника Сталіну, та після кількамісячної відсидки отримати вирок у вигляді двох років умовно, який було скасовано вже після перемоги Революції Гідності.

Після відсидки Юрій подався до журналістики, де буквально за півтора роки зі звичайного кореспондента став керівником відділу новин на місцевому телеканалі, а ще за півроку – директором та головним редактором газети. Після цього, внаслідок злиття медіаактивів, Гудименко посів посаду першого заступника генерального директора медіахолдингу, а згодом разом із своїм безпосереднім керівником вони вийшли з керівництва холдингу і заснували свій незалежний новинарний ресурс, куди вони інвестували рівні долі і отримали по 50% власності. Станом на зараз це один із найвідвідуваніших ресурсів Запорізької області.

З медіаменеджменту Гудименко знову повернувся до менеджменту політики, посівши посаду заступника голови обласної організації партії БПП з питань комунікації. А 2017 року він полишає всі операційні проекти у Запоріжжі, переїжджаючи із родиною до Києва, де знайомиться із Швецем і потрапляє у погану компанію, яку, власне, зараз і очолює.

У «Демсокирі» Юрій Гудименко відповідає за акції. Якщо ви реготали над якимсь нашим перформансом під судом чи деінде, то з великою ймовірністю, у цьому винен саме він. «Безсмертний Грут» — його рук справа. «Палаюча Церква Матріархального Патріархату» також. Але крім жартів, Гудименко спрямовує свої таланти і на більш серйозні теми – ті, хто був на акціях «Ні капітуляції», знають це краще за інших. Наприклад, після того, як у Запоріжжі священик РПЦ відмовився відспівувати трагічно загиблу дитину його однокурсників по істфаку, Юрій розпочав акцію «Принеси ляльку», яка переросла у всеукраїнську акцію осуду Московської церкви.

Юрій заробляє на життя консультуванням з питань політичного та суспільного піару, є власником компанії Black Blink, яка готує до виходу інноваційний продукт, який ще не анонсується і розмовляти про нього із Гудименком неможливо, а також має частку в запорізькому медіаресурсі.

Цікаві факти про Гудименка:

Створив разом з друзями одну з перших баз даних про сепаратистів та проросійських терористів «Операція Метелик», яка пізніше увійшла до складу проекту «Миротворець».

У співпраці із «Миротворцем» вирахував та оприлюднив імена трьох мешканців Запоріжжя, які передавали інформацію про пересування українських військових терористам «ДНР».

Причетний до заборони «георгієвської стрічки» в Україні.

Був побитий міліцією під час розгону запорізького Євромайдану.

Написав «Тріскові війни».

Щасливо одружений, виховує сина дружини від першого шлюбу на ім‘я Назар та (з меншим успіхом) кішку на ім‘я Сардинка.

Нецікаві факти про Гудименка:

Народився 14 грудня 1987 року у Запоріжжі. Середню освіту здобув у школі № 30, у 2005 році вступив на історичний факультет Запорізького національного університету, де отримав повну вищу освіту і диплом історика-педагога.

Як колумніст писав для сайтів «ТСН», «Фокус», «Петро і Мазепа», був ведучим історичної передачі на військовому радіо «Армія.FM», ведучим телепередач «Блогпост» і шоу «Блогпост: Hate Night Show» на 5-му каналі.

З 2019-го року, з моменту офіційної реєстрації ПП «Демократична сокира», займається в партії питанням піару і розбудови регіональних осередків.

Палить та вживає ненормативну лексику. Але любимо ми його не тільки за це.

Допомогти Демократичній Сокирі перемогти можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу “Фонду ліберальних ініціатив” https://libfoundation.org

Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Аневризма хрущёвки

  Мы сделаем тебе балкон, чтобы ты мог выходить на балкон, когда ты на балконе.

 • Кленовый сироп полезен для мозга

  Канадцы: Канаде с помощью индийского правительства удалось закупить два миллиона вакцин COVISHIELD, и уже в среду в страну приедет первая партия…

 • Любите ли вы тесты как их люблю я?

  Я вообще обожаю тесты типа "Какой ты топинамбур из сериала "Рождённая революцией"?". Но иногда встречаются подлинные шедевры... Александр…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment