Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Знову брешутьЗаступник Єрмака Юлія Ковалів рапортує про переможеньку. Майже 10 млрд кредитів 5-7-9 роздали, каже вона. Але Юлія не каже, що 3/4 всіх цих кредитів – рефінансування. Тобто, це не нові кредити, видані бізнесу на розвиток, а просто заміна вже виданих раніше, дорогих, кредитів дешевшими.

І в цьому не було б нічого поганого, бо дешевші кредити це краще, ніж дорожчі. Але ж вони обіцяли доступні кредити всім, а дали тільки обіцянки. У мене таке враження, що нові обличчя треба владі тільки для того, щоб прикривати ними свою брехню.

Я не знаю жодної людини, яка отримала кредит за програмою 5-7-9%. Зате знаю багато тих, хто подавався і кому відмовили. Просто для об'єктивності, а напишіть у коментах, хто отримав кредит і кому відмовили? Бо немає сили далі слухати той чьос про "постєпєнно повишаєм процент жиров у маслє".

Сергій Марченко

Tags: Ермак, Зеленский, Зелёная моча
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments