Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Стаття 157. Перешкоджання здійсненню виборчого права, до 3 років позбавлення свободиАнтон Швець: Зрозуміло що ніхто ніяких наших документів не губив. Їх «загубили» певні особи в твк навмисно.

Просто був план знімати нас та/або затягувати реєстрацію на виборах так, бо нема документів, кудись поділися, яка біда, хто ж це зробив. Потім тіпа знайшли кращий спосіб - зняти за «заставу внесено не тим органом партії».

А тепер після рішення суду та більшою мірой після скандалу довелося зареєструвати. Але все одно в нас вкрали 10 діб агітації в Київі - бо ми не могли її розпочати за законом, бо не були у виборчому процесі. Бо платити надо з рахунку вірного, бо кандидат повинен мати посівдчення і т.і.

А беззаконно(як інші) ми не можемо агітувати - бо нас, особисто нас, вжалять, знімуть з виборів та посадять. А потім будуть казати - а ви дійте згідно з законом, чо ви нарушаєтє, так вам і надо, за кулібета і єщьо там тірпіц ваш якусь дічь пісал.

Такі справи малята.

Віктор Трегубов:

- Хтось вкрав!
- З'їла собачка!
- Вдома забув!
- Залишив в інших штанях!
- ...а дружина взяла та й попрала!
- Ми на них каву пролили!
- Ой, а вони були в тій папці, що випадково впала в шредер?
- Мущщіна, ви шо, не відіте, у нас обід!

І ще десять потенційних відповідей київського ТВК на питання "де реєстраційні документи ДемСокири, які ви прийняли під розпис". Дарую, не дякуйте.

А тим шановним опонентам, хто змінив платівку з "ой, ДемСокира це сама це спланувала" на "ой, ви все одно наберете нуль-один відсоток, а галасу-то..."

СХОДІТЬ ДО ВЕДМЕДЯ З ІНТИМНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ, ДЯКУЮ, НЕХАЙ ЩАСТИТЬ.

Може, ми наберемо процент. Півпроцента. Тільки наші голоси та голоси найближчих родичів. А може, три проценти. Чотири. Шість. Вісім. Пес його зна, в нас справді немає телеканалів та мільйонів баксів, в нас буде десяток біллбордів, а не сотні, моя пика, на відміну Пальчевського, не встигне бути впізнаваною таксистами (тьху-тьху-тьху).

Все правда.

Але це наше право - балотуватися. Подароване нам Конституцією. Взяти стільки грошей, скільки нам дадуть наші прихильники, зробити стільки реклами, скільки зможемо собі дозволити, набрати стільки голосів, скільки людей за нас проголосують.

І ні, ми не повинні на всіх етапах цього шляху зтикатися із саботажем. Ми не повинні ходити під суди. Ми не повинні з квадратними очима дивитися, як ТВК вигадує нам нові та нові проблеми.

Так не має бути. Не тому, що це ми - так не має бути взагалі.

І так, ми зробимо усе, щоб усі люди, які до цього доклали руку, дуже про це пошкодували. Щоб вони знали, що наступного разу так робити не треба. Щоб усі знали, що наступного разу так робити не треба, бо це невигідно, бо проблем будеш мати неспівставно більше, ніж зиску.

Не тому що ми мстиві потвори (хоча Юра, наприклад, мстива потвора), а тому, що тільки так можна буде проводити нормальні вибори.

Вибачте. Ся втомив. Піду цілувати кота.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Потрібне підкріплення

  Володимир Зеленський знову зігнав сотні «беркутівців» під Офіс Президента через вирок Сергію Стерненку. Вирок, на нашу думку та на думку тисяч…

 • Крізь століття актуально

 • Конничива

  Зараз я буду стримано лаятися. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський привітав сьогодні Імператора Японії з днем…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments