Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З'явились нові подробиці про вагнерівську спецоперацію

На фото – схема розміщення 28 російських найманців в літаку сполученням Мінськ-Стамбул.25 липня цей рейс мав здійснити екстрену посаду в українському аеропорту, де українські силовики арештували б 28 терористів, які воювали на Донбасі, збивали українські військові гелікоптери і літаки та могли дати ключові свідчення у справі рейсу МН-17.

В операції брали участь не лише українські розвідники, але й наші союзники з США та Туреччини. Новий факт про залучення турецьких спецслужб розбиває одну з ключових тез Банкової, що втілення вагнерівської спецоперації загрожувало б нашим дипломатичним відносинам з Анкарою.

В обмін на допомогу Туреччини, Україна затримала і передала курда Ісу Озера, якого дуже хотіла отримати Анкара. Вітчизняні спецслужби арештували і вивезли Озерова з України таємно, без рішення суду.

Для проведення операції використали літак підвищеної місткості та з додатковим захистом кабіни пілотів. Це розбиває ще одну тезу з Офісу президента про можливе захоплення літака.

Принаймні частина членів екіпажу була задіяна в спецоперації і готувалась до всіх можливих сценаріїв розвитку подій.

Додатково на борту було кілька агентів спецслужб для безпеки під час гарячої фази операції.

Загальна координація, фінансування і управління операцією здійснювалось у тісній співпраці із США.

Нові подроби вкотре розбивають усі домисли скептиків, що втілення спецоперацїі по затримці вагнерівців було неможливим і призвело б до міфічного дипскандалу.

Наведені факти мала б вже місяць вивчати ТСК Верховної Ради, яку вимагають створити родичі загиблих захисників України. Але її створення блокують монобільшість Зеленського спільно з кремлівською ОПЗЖ. Саме страх Офісу Зеленського перед розслідуванням викликає найбільші підозри про державну зраду в президентському кабінеті.

Зеленi чоловічки

Tags: Ермак, Мрази, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 62 comments

Recent Posts from This Journal