Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З'явились нові подробиці про вагнерівську спецоперацію

На фото – схема розміщення 28 російських найманців в літаку сполученням Мінськ-Стамбул.25 липня цей рейс мав здійснити екстрену посаду в українському аеропорту, де українські силовики арештували б 28 терористів, які воювали на Донбасі, збивали українські військові гелікоптери і літаки та могли дати ключові свідчення у справі рейсу МН-17.

В операції брали участь не лише українські розвідники, але й наші союзники з США та Туреччини. Новий факт про залучення турецьких спецслужб розбиває одну з ключових тез Банкової, що втілення вагнерівської спецоперації загрожувало б нашим дипломатичним відносинам з Анкарою.

В обмін на допомогу Туреччини, Україна затримала і передала курда Ісу Озера, якого дуже хотіла отримати Анкара. Вітчизняні спецслужби арештували і вивезли Озерова з України таємно, без рішення суду.

Для проведення операції використали літак підвищеної місткості та з додатковим захистом кабіни пілотів. Це розбиває ще одну тезу з Офісу президента про можливе захоплення літака.

Принаймні частина членів екіпажу була задіяна в спецоперації і готувалась до всіх можливих сценаріїв розвитку подій.

Додатково на борту було кілька агентів спецслужб для безпеки під час гарячої фази операції.

Загальна координація, фінансування і управління операцією здійснювалось у тісній співпраці із США.

Нові подроби вкотре розбивають усі домисли скептиків, що втілення спецоперацїі по затримці вагнерівців було неможливим і призвело б до міфічного дипскандалу.

Наведені факти мала б вже місяць вивчати ТСК Верховної Ради, яку вимагають створити родичі загиблих захисників України. Але її створення блокують монобільшість Зеленського спільно з кремлівською ОПЗЖ. Саме страх Офісу Зеленського перед розслідуванням викликає найбільші підозри про державну зраду в президентському кабінеті.

Зеленi чоловічки

Tags: Ермак, Мрази, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 62 comments