Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ніколи не мішайте самогон з молоком

Мені щиро хотілося б поговорити з вами про рецептуру самогонки, її смак, витримку, почути ваші рекомендації чи порадити щось самому. Але цього я не робитиму. Цілком можливо, що зовсім скоро мені та вам доведеться отримувати ліцензії та ховати самогонні апарати десь на горищі. Ага, десь як робили наші батьки чи прабатьки.

Слуги народу залізли спершу в мій гаманець, потім значно знизили мої шанси на успішне лікування від корони, а тепер ця сволота зазирає в мою склянку. Звісно, алкоголь це погано, але я б не радив ховати цей допис від дітей — молоді українці мають знати, що депутати в нас повні довбограї.

Група депутатів у складі Третьякової, Фріс, Люботи, Заремського та Костюха вирішили зазіхнути на святе — український самогон і принагідно створити нову корупційну схему. Мова йде про дуже цікавий законопроект під номером 4153, який подали зовсім недавно — 25 вересня. Він має доволі нейтральну назву — «Про внесення змін до КУпАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення) щодо врегулювання деяких аспектів самогоноваріння та ринку молока».

Найцікавіше в цій недолугій писанині це виведення статтей 176 та 177 КУпАП за «самогоноваріння» та придбання самогонки, за які передбачався штраф. На перший погляд, це нормально, бо ці статті в нас ще з часів совкового «сухого закону», а штрафи за них за останні роки виписувались ну дуже рідко. Натомість вони хочуть ввести типу ліцензування, яке буде координуватись ще одним регулятором. Я вже знову починаю уявляти картину, коли мусарня доблесно бігає по селам та відбирає самогонні апарати, як це було за совку. Більш того, під виглядом перевірок такого роду, я більш ніж впевнений, що будуть фальсифікації нових вигаданих справ.

З одного боку законопроєкт зелених реформаторів скасовує непотрібні статті, з іншого — має на меті законодавчо врегулювати та оподаткувати самогоноваріння. Ще раз: оподаткувати, курва, самогоноваріння вдома для себе БЕЗ МЕТИ ЗБУТУ. Тобто я гнатиму домашню горілку та ще й накидуватиму зверху за це державі. І для того, щоб не пити якесь незрозуміле зілля, а нормальний продукт, маю ще й отримувати ліцензію. А також мати відповідно «матеріально-технічну базу». Ага, це теж написано в законопроєкті — у пояснювальній записці українською по білому.

Але ви ж спитаєте, до чого тут молоко?

Так от, вони хочуть самогонщикам, які варять самогон, надавати пільги, які рівноцінні в оподаткуванні як і у виробленні молока.

Хотілося б нагадати цим нардепам звичайну фізіологію та здоровий глузд.

Ніколи не мішайте самогон з молоком — через певний час наступить срачка, але, як я бачу, вона у вас йде повним ходом.

Mykhailo Makaruk, спікер Демократичної Сокири з питань інформаційної безпеки.

Tags: ДемСокира, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments