Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ніколи не мішайте самогон з молоком

Мені щиро хотілося б поговорити з вами про рецептуру самогонки, її смак, витримку, почути ваші рекомендації чи порадити щось самому. Але цього я не робитиму. Цілком можливо, що зовсім скоро мені та вам доведеться отримувати ліцензії та ховати самогонні апарати десь на горищі. Ага, десь як робили наші батьки чи прабатьки.

Слуги народу залізли спершу в мій гаманець, потім значно знизили мої шанси на успішне лікування від корони, а тепер ця сволота зазирає в мою склянку. Звісно, алкоголь це погано, але я б не радив ховати цей допис від дітей — молоді українці мають знати, що депутати в нас повні довбограї.

Група депутатів у складі Третьякової, Фріс, Люботи, Заремського та Костюха вирішили зазіхнути на святе — український самогон і принагідно створити нову корупційну схему. Мова йде про дуже цікавий законопроект під номером 4153, який подали зовсім недавно — 25 вересня. Він має доволі нейтральну назву — «Про внесення змін до КУпАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення) щодо врегулювання деяких аспектів самогоноваріння та ринку молока».

Найцікавіше в цій недолугій писанині це виведення статтей 176 та 177 КУпАП за «самогоноваріння» та придбання самогонки, за які передбачався штраф. На перший погляд, це нормально, бо ці статті в нас ще з часів совкового «сухого закону», а штрафи за них за останні роки виписувались ну дуже рідко. Натомість вони хочуть ввести типу ліцензування, яке буде координуватись ще одним регулятором. Я вже знову починаю уявляти картину, коли мусарня доблесно бігає по селам та відбирає самогонні апарати, як це було за совку. Більш того, під виглядом перевірок такого роду, я більш ніж впевнений, що будуть фальсифікації нових вигаданих справ.

З одного боку законопроєкт зелених реформаторів скасовує непотрібні статті, з іншого — має на меті законодавчо врегулювати та оподаткувати самогоноваріння. Ще раз: оподаткувати, курва, самогоноваріння вдома для себе БЕЗ МЕТИ ЗБУТУ. Тобто я гнатиму домашню горілку та ще й накидуватиму зверху за це державі. І для того, щоб не пити якесь незрозуміле зілля, а нормальний продукт, маю ще й отримувати ліцензію. А також мати відповідно «матеріально-технічну базу». Ага, це теж написано в законопроєкті — у пояснювальній записці українською по білому.

Але ви ж спитаєте, до чого тут молоко?

Так от, вони хочуть самогонщикам, які варять самогон, надавати пільги, які рівноцінні в оподаткуванні як і у виробленні молока.

Хотілося б нагадати цим нардепам звичайну фізіологію та здоровий глузд.

Ніколи не мішайте самогон з молоком — через певний час наступить срачка, але, як я бачу, вона у вас йде повним ходом.

Mykhailo Makaruk, спікер Демократичної Сокири з питань інформаційної безпеки.

Tags: ДемСокира, Политика, Экономика
Subscribe

 • Фото дня

  Панки протестуют против военного переворота в Мьянме. Янгон, февраль 2021 года.

 • Одноразовий світ

  Аргентинське видання випустило книгу, яка надрукована чорнилом, що зникає через 2 місяці після того, як читач вперше відкрив книгу.

 • Пройдёмте в номера

  Первый в мире космический отель будет открыт на станции "Вояджер", которую начнут собирать на околоземной орбите в 2025 году. А первые туры туда…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments

 • Фото дня

  Панки протестуют против военного переворота в Мьянме. Янгон, февраль 2021 года.

 • Одноразовий світ

  Аргентинське видання випустило книгу, яка надрукована чорнилом, що зникає через 2 місяці після того, як читач вперше відкрив книгу.

 • Пройдёмте в номера

  Первый в мире космический отель будет открыт на станции "Вояджер", которую начнут собирать на околоземной орбите в 2025 году. А первые туры туда…