Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ворог і в Кремлі, і на БанковійВ наслідок обстрілів російськими військовими які спричинили пожежі, за добу загинуло дев'ять людей, госпіталізовано 14, евакуйовано понад 120.

ООС, місцеві адміністрації, всі кажуть в один голос, що це винні російські військові які обстріляли трасуючими кулями. А президент Зеленський каже, що причина інша, що треба розібратись.

Це ж наскільки треба хотіти догодити Путіну, щоб виправдовувати його дії. Це ж як треба не поважати своїх громадян, щоб смерті перекладати на випадковість, а не говорити чітко про диверсію.

Згоріло повністю КПВВ, понад 250 будинків не придатні до життя.

А він удає вигляд, що проблеми немає, та продовжує своє турне до виборів, розповідаючи, про велике будівництво та про те, що будуть розбиратись.

Мене охоплює сором і жах, за таке керівництво в державі. Президент не усвідомлює пріоритети та живе в альтернативній реальності.

Semen Kabakaev


Tags: Зеленский, Мрази
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal