Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шкіряна Сокира

Жив-був хлоп, що робив макети рушниць для історичних реконструкцій. Ну, ви знаєте, як козацькі самопали XVII-го сторіччя, тільки небойові.

І прийшли до нього років з п’ять тому вітчизняні лівоохоронні органи. І сказали: ба, да в тебе тут цілий склад зброї! А доведи нам, що ти не збираєшся озброїти полк мушкетерів із злочинною метою! А видай нам на лапу важку пачку доводів! Що, не хочеш? Ату його, хлопці!

І ходить хлопець по судах. Досі ходить. А прізвисько “Збройний Барон” тоді і причепилася. І стала брендом. І робить він під цим брендом дуже класні речі.

А ще він допомагає ДемСокирі - партії, яка виступає за легалізацію цивільної зброї. Щоб апетити лівоохоронців стали трішки менш левовими.

Ми вважаємо, що мерч має бути з душею. З історією. І просто настільки класним, щоб його хотілося купити навіть не через те, що він партійний, а через те, що він якісний. Саме такими є речі від Zбройний Барон.

Обирайте:Гаманець ЛИЦАР

Обкладинка на паспорт СОКИРА.

Гаманець СОКИРА

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments