Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шкіряна Сокира

Жив-був хлоп, що робив макети рушниць для історичних реконструкцій. Ну, ви знаєте, як козацькі самопали XVII-го сторіччя, тільки небойові.

І прийшли до нього років з п’ять тому вітчизняні лівоохоронні органи. І сказали: ба, да в тебе тут цілий склад зброї! А доведи нам, що ти не збираєшся озброїти полк мушкетерів із злочинною метою! А видай нам на лапу важку пачку доводів! Що, не хочеш? Ату його, хлопці!

І ходить хлопець по судах. Досі ходить. А прізвисько “Збройний Барон” тоді і причепилася. І стала брендом. І робить він під цим брендом дуже класні речі.

А ще він допомагає ДемСокирі - партії, яка виступає за легалізацію цивільної зброї. Щоб апетити лівоохоронців стали трішки менш левовими.

Ми вважаємо, що мерч має бути з душею. З історією. І просто настільки класним, щоб його хотілося купити навіть не через те, що він партійний, а через те, що він якісний. Саме такими є речі від Zбройний Барон.

Обирайте:Гаманець ЛИЦАР

Обкладинка на паспорт СОКИРА.

Гаманець СОКИРА

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments