Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Питання та відповіді по справі щодо недопущення «Демсокири» до виборів у Києві

Q: Мабуть, було порушення, якщо ви єдині, кого зняли з виборів?

А: Ні, не було. Не заборонено сплачувати внески з центрального рахунку партії. Не. За. Бо. Ро. Не. Но. Найкращим аргументом на користь цього будуть два факти: перший – ми так сплатили внески за усі осередки, від Черкас до Краматорська, і у жодної ТВК не виникло жодної претензії. Другий факт – ця сама ТВК трохи раніше за нас прийняла документи від партії Ляшка, і сплачено у цьому випадку було так саме. Більше того: прямо учора та ж сама ТВК допустила до виборів ще одну партію, у якої київский очередок не має статусу окремої юрособи, і відповідно не має окремого рахунку. Тобто це нам прямо говорить, що одна й та ж сама ТВК в ідентичних випадках приймає різне рішення для партії Х та партії Y. Деталі тут.

Q: Це хитрий план, аби не йти на вибори і пропіаритися на цьому! Ви спеціально зробили помилку у документах, щоб вам відмовили!

А: Ага, сто відсотків. Дуже хитрий план. Настільки хитрий, що всі подання по всіх регіонах були однакові, а зняли нас тільки у Києві. Ми і так непогано піаримось, і цей піар не коштує півмільйона гривень застави, зібраної сотнями наших прихильників. Для нас півмільйона гривень – величезні кошти, які можна використати більш раціонально. Ми не робимо нераціональних кроків. Тим більше, що відразу після виборів місцевих, ще раз – відразу, для нас розпочинається нова виборча кампанія – парламентська, і нам дуже важливо вибудувати систему виборів по Києву, натренувати активістів, пройти з ними вибори тут і зараз. Не кажучи вже про те, що на минулих парламентських виборах ми висували кандидатів у чотирьох виборчих округах, і середній результат у них був, якщо не помиляюся, 2,4%. Це було більше року тому. Для проходження у Київраду потрібно 5%. Цей рік був дуже активний для нас. Чи зменшився у нас рейтинг? Навряд. Чи збільшився? Можливо. Чи стали б ми відмовлятися від шансів на перемогу на виборах у столиці, змінивши їх на разовий скандал? Серйозно? Ми хочемо на вибори. Ми хочемо спробувати сили. Ми хочемо перемогти. До біса все. Нам потрібна перемога.

Q: Так все правильно, що вас викинули, мразота! Це вам за Колумбета!

А: Круто. Порівнювати емоційний комент Колумбета у фейсбуці і незаконне антиконституційне рішення, у якому проукраїнську партію викидають із виборів – це, звичайно, дещо. Люди, які таке пишуть, шкодять не нам, а партії, яку вони підтримують. Бо цим вони характеризують свою ж партію як дріб‘язкову, мерзенну і таку, яка готова порушувати Конституцію і всі демократичні норми заради мікроскопічної помсти. Я б не хотів, щоб так думали мої прихильники про мою партію. І цим людям варто замислитись, чому вони так думають про свою і публічно шкодять їй.

Q: Чому ви відбираєте відсотки у партії Х? Зніміться з виборів у Києві, не розколюйте проукраїнську опозицію! У столиці має бути перемога проукраїнської партії!

А: У цій логіці проукраїнську опозицію розколюють усі, хто висувається на виборах, окрім самої рейтингової проукраїнської партії у Києві, бо вони, за цією логікою, відбирають голоси у цієї найбільш рейтинговоі проукраїнської партії у Києві. Ця найбільш рейтингова політична сила – партія УДАР. Всі інші проукраїнські партії мають менший відсоток, і я чомусь не чув, щоб вони знімалися на користь УДАРу або говорили, що УДАР не проукраїнський.

Q: Так що там із судом?

А: Засідання пройшло без нас, виключно із юристами. Рішення буде завтра об 11:00, тому ми збираємость під тим самим ОАСК на Великій Васильківскій, 81-А, завтра о 10:30.Q: Хто вас підтримав?

А: Сьогодні під судом були представники Європейської Солідарності, Справи Громад і Рух Опору Капітуляції, яким всі ми безмежно вдячні за підтримку. Як, звичайно, і всім нашим партійцям і просто людям, які прийшли підтримати не нас, а саме демократичне право обирати і бути обраним – одне з ключових правил нормального суспільства.

Потанцюємо.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments