Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Здається, хтось хоче війни?Так, це правда.

Вчора пізно ввечері Київська міська ТВК з четвертої спроби прийняла рішення про відмову у реєстрації партії «Демократична Сокира» на виборах до Київради.

Це рішення не просто незаконне. Воно ідіотське.

Формальним приводом для зняття з реєстрації стала сплата застави з центрального рахунку партії, а не з окремої юрособи київського осередку. Це ідіотизм. У судовому реєстрі безліч позовів від політичних партій, яких у 2015 році знімали під тим самим приводом, і у всіх випадках суд приймав рішення на користь партій – бо це законно. Більше того, всі наші осередки, які йдуть на вибори самостійно, від Черкас до Краматорська, сплачували так само і не було жодних проблем.

Ще раз – це не причина зняти нас із виборів. Це привід знати нас з виборів. Це дуже, дуже різні речі.

Ми підемо в суд і за декілька днів повернемось у виборчій процес. У мене не має в цьому жодних сумнівів. Як і у тому, що ми виграємо ці вибори. Ніхто не знімає з виборів партії, які не несуть загрози.

Ми переможемо. І в суді, і на дільницях.

До біса все. Це буде гарна війна.

P.S. Ми з‘ясовуємо, представники за квотами яких партій голосували за ненадання нам реєстрації і допуску до виборів. І ми з‘ясуємо.

P.P.S. Деталі і юридичне обґрунтування – тут.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments