Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Инаугурируешь небось?

Диктатор не може вступати на посаду закрившись в погрібі, туалеті, чи броньованому бункері. Диктатор має диктувати свою волю.

Лукашенко мав би урочисто пройтися центром Мінська, зачищеним від бунтарів, у блискучих латах і посипаний зверху пелюстками троянд. Доярки і секретарки виконкомів, зігнані на церемонію, мали б плакати від щастя і кричати, що хочуть від нього дітей. Вірна поліція стоїть у три ряди, попереджаючи небажані ексцеси. Десь у дворах заховані броньовані МАЗи спецназу. У передмістях армія на БТРах. В небі гвинтокрили і купа поліцейських дронів стеження. Інтернет вимкнений, зв'язок тільки дротовими телефонами білоруського виробництва.

Тоді навіть найстійкішим борцям з режимом стало б ясно, що вони програли і Бацька все контролює. В цьому вся суть диктатури: дати зрозуміти громадянам, що опір приречений і не має жодного сенсу. Що немає навіть мізерного, гіпотетичного шансу на перемогу над режимом. І тоді, розчавлені величчю диктатора, люди згортають протести і розходяться по хатах.

А таємна інавгурація десь у полі, серед мішків з бульбою – це ні о чьом. Це визнання режиму слабким. Це сигнал правлячій номенклатурі, що пора шукати нового господаря.

Сергій Марченко

Tags: Лукашенко, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments