Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А це ще не реванш?

Коли вона була міським головою Слов’янська, то публічно обізвала журналістку «с*кою» прямо в сесійній залі міської ради.

Головному архітектору міста погрожувала вбивством.

У грудні 2013 року очолила антимайдан у Слов’янську. Являлася на мітинги в довгій норковій шубі й розказувала, що саме завдяки працівникам Слов’янська отримують зарплату люди із Західної України, а в маленьких пенсіях винна Тимошенко (хоча на той час при владі вже четвертий рік були регіонали). Публічно обзивала майданівців відморозками й дебілами. Розказувала, що на Майдані туберкульоз, тиф і чума.

У 2014 під час захоплення бойовиками Гіркіна Словянська вона виступила на мітингу в оточенні сєпарів і відмазувала їх:

«Это не какие-то приезжие из Западной Украины. Это наши донбасские ребята. Они от народного ополчения. Они против киевской власти. Они хотят поменять власть в Украине. Пусть добиваются. Они захватили милицию без единого выстрела. Они же наши - донбасцы. Разве мы будем против своих?»Її підозрюють в тому, що саме з її допомогою в квітні 2014 року Гіркіну вдалося під Слов’янськом вбити одного офіцера СБУ і здійснити важкі тілесні ушкодження ще кільком. Вона разом з Гіркиним, переодягненим в даїшника, прийшла розмовляти до наших спецназівців, але не видала їм Гіркіна, а вони на той момент не знали його в обличчя. По суті, захистила його від наших військових. Скажи вона тоді нашим хлопцям хоч слово – вони б тут же його схопили, і війна одразу б закінчилася….. Але, …на жаль….

Та й чи могла вона видати терориста, якщо тоді ж в інтерв’ю російському телеканалу плела таке:

«Я очень благодарна Путину за то, что он вошел в Крым. Он остановил "Правый сектор". Если бы Крым не перешел к России, нас бы смели с лица Земли, как очень многих, и сейчас в Славянске находились бы не ополченцы, а "Правый сектор»

«Я смотрю на сторонников федерализации и вижу, что они сильны духом. Они победят и "Правый сектор", и военных - они всех здесь победят».

І от сьогодні українська влада зареєструвала її, Нелю Штепу, кандидатом на посаду міського голови м. Слов’янська. На її рекламних плакатах тепер гасло «за мір і развітіє».Як думаєте - проголосують за неї? І взагалі - чи можливий був такий треш іще рік тому??

Tags: Мрази, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →