Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А це ще не реванш?

Коли вона була міським головою Слов’янська, то публічно обізвала журналістку «с*кою» прямо в сесійній залі міської ради.

Головному архітектору міста погрожувала вбивством.

У грудні 2013 року очолила антимайдан у Слов’янську. Являлася на мітинги в довгій норковій шубі й розказувала, що саме завдяки працівникам Слов’янська отримують зарплату люди із Західної України, а в маленьких пенсіях винна Тимошенко (хоча на той час при владі вже четвертий рік були регіонали). Публічно обзивала майданівців відморозками й дебілами. Розказувала, що на Майдані туберкульоз, тиф і чума.

У 2014 під час захоплення бойовиками Гіркіна Словянська вона виступила на мітингу в оточенні сєпарів і відмазувала їх:

«Это не какие-то приезжие из Западной Украины. Это наши донбасские ребята. Они от народного ополчения. Они против киевской власти. Они хотят поменять власть в Украине. Пусть добиваются. Они захватили милицию без единого выстрела. Они же наши - донбасцы. Разве мы будем против своих?»Її підозрюють в тому, що саме з її допомогою в квітні 2014 року Гіркіну вдалося під Слов’янськом вбити одного офіцера СБУ і здійснити важкі тілесні ушкодження ще кільком. Вона разом з Гіркиним, переодягненим в даїшника, прийшла розмовляти до наших спецназівців, але не видала їм Гіркіна, а вони на той момент не знали його в обличчя. По суті, захистила його від наших військових. Скажи вона тоді нашим хлопцям хоч слово – вони б тут же його схопили, і війна одразу б закінчилася….. Але, …на жаль….

Та й чи могла вона видати терориста, якщо тоді ж в інтерв’ю російському телеканалу плела таке:

«Я очень благодарна Путину за то, что он вошел в Крым. Он остановил "Правый сектор". Если бы Крым не перешел к России, нас бы смели с лица Земли, как очень многих, и сейчас в Славянске находились бы не ополченцы, а "Правый сектор»

«Я смотрю на сторонников федерализации и вижу, что они сильны духом. Они победят и "Правый сектор", и военных - они всех здесь победят».

І от сьогодні українська влада зареєструвала її, Нелю Штепу, кандидатом на посаду міського голови м. Слов’янська. На її рекламних плакатах тепер гасло «за мір і развітіє».Як думаєте - проголосують за неї? І взагалі - чи можливий був такий треш іще рік тому??

Tags: Мрази, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 31 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →