Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

— Дорога ДемСокиро, а що там інші міста? Вибори в них будуть?

Так, вибори будуть по всій Україні!

Наші осередки з моменту свого створення невпинно двіжували в регіонах. Вони «тепло» зустрічали Зеленського, рішуче зупиняли ватні ініціативи та робили свої міста кращими. І тепер активісти, які стояли з плакатами та здійснювали «довлєніє» на міських чиновників, йдуть на вибори. І їм потрібна ваша підтримка.

Серед вас тисячі людей з різних куточків України, які бажають допомогти своєму осередку взяти участь у місцевих виборах. Для того, щоб почати боротьбу, потрібні кошти на грошову заставу. Якщо ви бачите в переліку своє місто — сміливіше.

Список міст і внесків:

Харків — 229 117 за партійний список. У Харкові створено окремий рахунок. І ось посилання на нього: https://d7.kh.ua/

Краматорськ — 31 190 за список та 31 190 за мера. Краматорський осередок також збиратиме кошти на окремий рахунок через «Фонд ліберальних ініціатив». Допомогти нашому найсхіднішому осередку можна лише за цим посиланням: https://www.d7kram.space/donate.

Решта міст збиратимуть через єдиний спільний рахунок, але за різними посиланнями, аби ми могли бачити, звідки найбільше чи найменше грошей.

Черкаси — 47 214 за партійний список — https://bit.ly/35TV9Kd
Бровари — 20 702 за партійний список — https://bit.ly/3kAEbEP
Боярська громада — 8 588 за партійний список та 5 000 за голову — https://bit.ly/3hQVwrg
Біла Церква — 34 470 за партійний список та 34 470 за мера — https://bit.ly/32NXNzc
Пристолична ОТГ 2 537 за партійний список та 5 000 за голову — https://bit.ly/2ZVBTIE
Кушугум (Запорізька обл.) — 2 944 за партійний список — https://bit.ly/3ktkwH0

ЯК ЗІБРАТИ ЦІ КОШТИ? Є два способи.

Спосіб 1. Через фандрайзингову платформу «Фонду ліберальних ініціатив». Посилання на платформу, як ви бачили, є навпроти кожного міста чи ОТГ. Переходьте за лінками та підтримуйте нас гривнею.

Це швидко і безболісно. Усі зібрані кошти підуть на застави в зазначених вище містах, надлишок (а його ніколи не буває мало) піде на передвиборчу кампанію.

АБО

Спосіб 2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party і вкажіть осередок, якому бажаєте перерахувати гроші.

І ці кошти ми повинні зібрати якомога швидше, аби зареєструватись, внести заставу та рухатись далі.

Тому — Go! Go! Go!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments