Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Подивився інтерв'ю з Олегом Філімоновим вже у статусі кандидата в мери

Це захоплююча півторагодинна розмова з дідом про молодість. Яка Одеса при союзі була краща, ніж зараз. Про горбаті запорожці, про примуси, про огрядних одеських тіток, про спільні вечері з сусідами під гітару та акордеон.

Пан Олег розповідає як було б класно "відродити одеський дух", повернути Чорноморець в прем'єр-лігу і знову почати будувати пароплави. Раніше було краще.

Все чудово. Дуже цікаво. Мало б бути. Для його онуків.

Тільки це не має жодного відношення до виконання обов'язків мера. Зімітувати щасливу картинку молодості з власної голови, це не про розвиток міста. Це про ностальгію.

Я постійно казав і кажу, ти спортсмен? Ти комік або актор? Ти відома людина? Маєш купу лайків та валізу соціального капіталу? Ну то ти молодець! Продовжуй свій творчий шлях, але в політику не лізь. Максимум, що ти можеш сказати: "Я актор, я абсолютно нічого у політиці не розумію, але, на мою думку *ім'я та прізвище* у цьому розбирається і буде непоганим кандидатом."

З величезною такою припискою: "АЛЕ ЦЕ НЕ ТОЧНО!".

Oleksii Krasnoshchokov

Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments