Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

І так, що таке БЕЗВІЗ?

Чому пишу? Ні, я не хочу поясняти нічого тим упоротим, для кого і р@шк@ - родіна. Але мене здивував один мій учень (дорослий, старше 35 років), який, начебто, адекватна, освідчена, цікава людина, коли на питання безвізу відповів мені: «Та я вас умоляю, мы что не найдём 30€, чтобы оплатить безвиз?».

Ребята, справа не в 30€. Не все вимірюється грошима. Тому спочатку поясню НЕ про матеріальне.

Безвіз - це визнання НАС, українців, та вас, просто осіб з українськими паспортами, за цивілізованих людей з цивілізованої країни. Безвіз - це визнання нас, як країни, яка розвивається у правильному напрямку.

Безвіз - це визнання підтримки нами людських цінностей і людини - як цінної частки всесвіта та людяності.

А зараз АХТУНГ!!!, пояснюю для шлунків.

Тобто про матеріальне.

1. Безвіз дає тобі змогу подорожувати за принципом «останнього квитка на літак», тобто дешевого квитка.

2. Безвіз надає тобі можливість планувати твою подорож за півроку, ато і більше, що значно зекономить на бронюванні готелю та знов ж таки на квитку (літак...поїзд...тощо), бо, якщо ви забули, чи не знаєте, то за візою ви маєте право звертатися не меньше ніж за два місяці до подорожі. А потім чекати «дадуть, чи не дадуть. Тобто, якщо ви забронювали готель за пів року, та купили квитки на літак, що значно дешевше, а потім не отримали візу, то «пропали ваши денежки»...ні, ви, конечно, можете взяти білет на літак з опцією «повернення», щоб отримати назад ваші гроші у наразі відказу у візі, але ця опція платна - 50/60€ з квитка, і гроші за цю опцію не повертаються. Щодо готелю, то там вже, як повезе...

Але що це у порівнянні з тим, що всі ваші плани накрилися ?...

3. Безвіз - це означає, що вам не треба іти у податкову, та брати довідки про доходи, і чекати щонайменше 10 днів.

4. Безвіз - це означає, що не треба брати довідку з банку, про наявність грошей на вашому рахунку, та показувати рух грошей на рахунку протягом півроку. (А для тих, хто не має рахунка у банку, чи картки, купувати таку довідку)

5. Безвіз - це не йти до начальства та розповідати, що вам треба довідка про заробітньою платню за останні шість місяців, бо ви (і тут ви «викриваєте карти») зібралися їхати у відпустку подорожувати Европою , або на курорти Европи, у той час, коли хтось (а може і сам ваш начальник) туди взагалі не їздить. ( а я знаю багато випадків, коли колеги на роботі просто на лайно сходять від такої заздрості)

6. Безвіз - це можливість не йти до нотаріуса і не складати лист-спонсора поїздки, якщо ви хочете, наприклад, повезти своїх батьків до Европи і показати їм Париж. (І ця послуга коштує приблизно 300 грн)

7. Безвіз - це не треба доводити (поки що на паперах), що у вас є нерухомість, або ще якась там прив’язаність в Україні, і ви 100-відсотково повернетеся назад.

8. Безвіз - це відсутність і транзитної візи, якщо ви подорожуєте у іншу країну через Европу, а опція дешевого, або єдина опція наявного квитків перевищує 24 години в країні Европи (тобто пересадка більш ніж 24 години) і вас вже не посадять на літак, бо по закону, навіть, якщо ви й купили квиток та не збираєтесь виходити з летовища, то ПОВИННІ МАТИ транзитну візу. (Знаю з особистого досвіду. Але наша пересадка була 23 години 55 хвилин, і, порахувавши це, нас посадили на літак, але попередили, що, якщо б ще 5 хвилин, то ми би не мали такої можливості і втратили б квиток)

8. Безвіз - це можливість отримати більш дешевший квиток (наприклад до латинської Америки) з двома пересадками по Европі, бо це вже враховує В‘ІЗД В КРАЇНИ ШЕНГЕНСЬКОЇ ЗОНИ, а ви маєте обов’язково мати візу у паспорті.

9. Безвіз - це можливість подорожувати Европою протягом року так багато раз, як ВИ хочете. А не залежити від настрою консула в кабінеті, який мені колись сказав: «Як ви можете так багато подорожувати протягом року, на це ж треба гроші, а вчителі в Україні стільки не заробляють.» І ніякі довідки про доходи його не цікавили.

10. Безвіз - це не витрачати свій час на черги до консульських центрів, щоб здавати відбитки пальців та підготовлені протягом двох тижнів папери, які я вище перерахувала, а потім 2 тижні чекати і нервувати - «дадуть, чи на дадуть»... а якщо там, де ви живете, не має консульского центру, то ви ще маєте витратися на дорогу туди і назад...;(

Ну, що, шлунки, зрозуміли, що таке безвіз? Чи дуже багато я вам тут написала? Якщо стаття дуже велика для вашого опанування, то скажу коротко: ВАС ЩЕ РАЗ РОЗВЕЛИ НА ГРОШІ!!!! А ви сидіть в волайте, що «лишьбынепорошенко»... скоро цю мантру будете з мусейчучкою на хліб собі і своїм дітям намазувати, та розповідати їм про щасливе життя у срср.....на ГУЛАЗі....

І пам’ятайте - ВИ ЗРОБИЛИ ЦЕ РАЗОМ!!!

Що ЦЕ?

ВИ ЗАГНАЛИ СВОЇХ ДІТЕЙ У СТОЙЛО!

Raisa Kulyk

Tags: Полезное, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments