Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А зараз всі в сад!

Ботанічний сад імені Фоміна зручно розташувався у центрі столиці, біля трьох станцій метро, на схилах київських пагорбів. Ним постійно ходять мешканці міста, скорочуючи шлях на роботу, ним прогулюються туристи.

У центральній частині саду є ставок з лавочками, де втомлені відвідувачі можуть відпочити.

В останні роки під час кожного дощу вода, що тече з найвищої, північно-східної частини ботанічного саду, постійно заносить ставок грунтом, піском та гравієм з доріжок. Під час дощів цього серпня було фактично змито у ставок гравій з однієї з доріжок.

Відвідавши сад, я побачив, що однієї тільки чистки ставка мийкою високого тиску буде недостатньо.

Потрібно почистити жолоби, зливні решітки та дренаж, що відводить воду під час дощу, адже дренаж постійно забивається листям та землею, утворюється велетенська калюжа, яка переливається через бордюр і тече по доріжках у ставок.

Цієї неділі команда "Києве, мий", посилена небайдужими киянами та активістами із Демократичної Сокири, почала комплексний благоустрій ділянки парку.Спершу ми шанцевим інструментом повернули на місце вимитий грунт, що намило у ставок і на доріжки.

Потім ми підняли важкі зливні решітки і ретельно вичистили намиту землю з колодязів, наскільки вистачило наших можливостей.

Далі ми відмили чашу ставка мийкою високого тиску, тож тепер вода у ньому чиста і прозора, а також облаштували пішохідні доріжки: підсипали нового гравію та оконтурили бордюр.

Працюючи над доріжками, ми робили бордюр навколо ставка вищим на декілька сантиметрів, щоб гравій від дощової води та ніг пішоходів не потравляв у ставок.Звичайно, ми прибрали сміття навколо та помили і пофарбували сміттєві урни навколо- і так, змили декілька графіті - у тому числі те, яке стверджувало, що "лібералом бути соромно".

Ні, соромно не бути лібералом, а бруднити місця відпочинку.

Будматеріали та інвентар нам люб'язно надала компанія Ковальська, за що їй велика подяка.

Єлісей Ходоловський


Tags: ДемСокира, Полезное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments