Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Володимир Зеленський завдає українцям болю

Чи чули ви про справу Румянцева? Це історія про чоловіка, якого два роки судили за вирощування марихуани. Дивним чином у матеріалах справи 8 кущів конопель, які знайшли в нього на подвір'ї, перетворились на 300. Поліція та прокуратура писали про це неначе про викриття транснаціонального наркокартелю. Пафосно та переможно. Хоча Віталій Румянцев пересічна людина з інвалідністю, в якої нестерпно боліли суглоби. А канабіс цей біль тамував.

Минулого року суд виправдав чоловіка, але система на здалась та подала апеляцію. Людину, яка робила своє життя безболісним, мусорська система хоче покарати. І винен у цьому Володимир Олександрович Зеленський — президент України. Мільйони українців щодня терплять біль. Зеленський міг це зупинити, але, на жаль, замість президента українці отримали брехуна та боягуза.

Днями, близький друг Зеленського Дмитро Разумков потішив нас своїм баченням щодо секс-роботи, зброї та медканабісу.

«Як ви ставитесь до легалізації легких наркотиків, наприклад, марихуани, в тому числі, в медичний цілях?».

Відповідає Дмитро Разумков, політтехнолог, один з ключових ідеологів і функціонерів Слуга Народу, Голова Верховної Ради IX скликання з 29 серпня 2019 року:

«Не підтримую цю ідею. Я сам ніколи не вживав і, якщо ми говоримо про медичні цілі, то у нас дуже часто під красивою вивіскою з'являються погані ідеї. Тому не підтримую».

Ти не вживав… бо ти поняття не маєш, що таке розсіяний склероз, ти не волав від болю, ти не блював від болю, ти не втрачав людську подобу від болю. Тому ти і не вживав, тому ти поняття не маєш про що говориш.

Але як же ж так? З чого раптом такий різкий поворот в Слуги народу? Давайте знайдемо відповідь або хоча б варіанти Що це було?

У передвиборчих перегонах кандидат в президенти Зеленський в інтерв'ю РБК-Украина досить однозначно висловився з цього питання:

«- Легкі наркотики, медична марихуана?
- Медична марихуана, я вважаю, що це нормально, в крапельках вона продається. Я, до речі, консультувався з цього приводу з Євгеном Олеговичем Комаровським.
- Ви за легалайз?
- За легалайз крапельок – так».

А далі зашкварний прес-марафон на фудкорті, жовтень, 2019.

«Зараз мова не йде про легалізацію канабісу. Але я знаю, що дуже багато людей хочуть займатися цим бізнесом в Україні. Але ми можемо розглядати це лише після того, як ми будемо знати, що ми дійсно говоримо про медичну марихуану. Я не хочу, щоб нам завтра сказали, що ми дозволили всім займатися наркотиками. Навіщо нам це? У нас дуже багато проблем. Мені здається так. Ті, хто хочуть, потерплять...».

І на зустрічі з аграріями, Херсон, червень, 2020:

«Ми з вами люди сучасні. Тому точно можемо зрозуміти різницю між медичним каннабісом і каннабісом. Якщо це не загроза для людей, для дітей, что дійсно допомога там, для лікарень, для хворих людей, для військових. Якщо люди будуть це знати і впевнені на 100%, суспільство підтримає і я вас підтримаю...»

А тепер підсумуємо.

Якщо відкинути геніальну побудову думки та манеру говорити Зеленського, то зрозуміло ось що: пан президент звичайний дрібний брехун, який перед виборам корчив із себе помічника-рятівника-благодійника, а рік по тому став звичайним радянським номенклатурником. Президент не відповідає за слова. Його люди не відповідають за слова. Усі заяви про цінність людського життя — брехня.

Можна сказати, що Зеленський просто не хоче втрачати рейтинг, адже українці темні й не в курсі, що канабіс — це не лише п'ятка і водний в якомусь гуртожитку. Ні, шановні, рейтинг президента та його партії давно в лайні. Не варто вигадувати логічних причини звичайній людській брехні. Ще кілька акцій під резиденцією Зеленського та кілька мільярдів олігарха, і рейтинг президента стане соціологічною похибкою.

Можливо така зміна риторики – це якраз вияв того розколу в монобільшості, про який говорять зараз. Можливо це якраз ознака того, що Президент таки втратив контроль над своїми депутатами і вже скоро ми можемо отримати перевибори за сценарієм 2019 року, до речі, тут якраз і суддя Вовк (той що з Окружний адміністративний суд міста Києва) пригодиться. Тема дострокових виборів виринає в квітневому інтерв'ю Зеленського і у вересневому інтерв'ю Разумкова.

Та головне все ж, що політики так швидко і так не приховано змінюють свою риторику подалі взагалі від ідей лібералізації.

Українці не хочуть та не можуть чекати, поки Зеленський та його депутати закінчать брехати. Замість «я за легалайз крапельок» ми отримали «ті, хто хочуть, потреплять». Замість позиції, яка відповідає програмі президента та партії, ми отримали жалюгідні відмовки для утримання рейтингу.

«Українське суспільство не готове…» — скажи це тим, хто помирає від болю, Володя. Послухай їхній крик. Поживи з ними хоча б добу. І потім попроси їх ще трішки потерпіти.

Дмитро Шамрай, радник «Демократичної Сокири» з питань канабіноїдів та наркополітики.

Tags: ДемСокира, Политика, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • О "спасителе Днепра" и его театре

  Я смотрю, меньше чем за 20 часов после введения санкций, прямо-таки акробатика в информационном поле началась. Для зеленой паствы начали…

 • Сделай Фирташа беднее

  Завтра Демократична Сокира проведет митинг под Верховным Судом. Тема - температурные коэффициенты. Те кто читает Марка Савчука, уже не раз видели…

 • А знаете как в Италии отмечают 8 марта?

  Это рабочий день, хоть конечно, если у тебя есть сиськи, то мимоз тебе не избежать, только здесь мимозами торгуют не бабуси и предприимчивые…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments

Recent Posts from This Journal

 • О "спасителе Днепра" и его театре

  Я смотрю, меньше чем за 20 часов после введения санкций, прямо-таки акробатика в информационном поле началась. Для зеленой паствы начали…

 • Сделай Фирташа беднее

  Завтра Демократична Сокира проведет митинг под Верховным Судом. Тема - температурные коэффициенты. Те кто читает Марка Савчука, уже не раз видели…

 • А знаете как в Италии отмечают 8 марта?

  Это рабочий день, хоть конечно, если у тебя есть сиськи, то мимоз тебе не избежать, только здесь мимозами торгуют не бабуси и предприимчивые…