Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Видихнули

Ми зібрали повну суму застави для участі у виборах до Київради! 480 000 гривень було зібрано за якусь там добу, чорт забирай! І хочемо сказати, що ви просто неймовірні. Ви всі, всі хто задонатив, всі хто лайкнув чи репостнув, та і взагалі всі.

Але це ще далеко не все.

Так, вже зараз наш лічильник показує значно більшу цифру, але це не означає, що ці гроші зникнуть неначе гроші коронавірусного фонду (усі ми насправді знаємо, де вони).

Ні, ці гроші будуть спрямовані на ПЕРЕДВИБОРЧУ КАМПАНІЮ У КИІВРАДУ.

Далі нас чекає ще один спринт зі збору коштів. На агітацію, рекламу, зйомку роликів, виготовлення банерів, кубів, замовлення бордів та купу різного, що стосується передвиборчої кампанії. І для цього потрібен ще не один мільйон гривень, бо це виборча кампанія і грошей, як і людей, як і агітації завжди мало. Завжди потрібна ще одна гривня, ще один голос, ще одна листівка.

Отже, новий спринт і новий виклик стартують прямо зараз. Спробуємо добрати до ПЕРШОГО мільйона гривен. Так, звучить гучно – «мільйон»! А у доларах це 35 тисяч. Звичайні олігархічні партії, мабуть, витрачають такі суми на зубочистки чи офісний папір. А для нас це паливо, яким ми заправляємо безжальну машину праволіберальної агітації.

Станом на зараз зібрано понад 600 000 гривень (470 з яких — застава у Київраду). 530 000 через "Фонд ліберальних ініціатив" та 87 000 на рахунок партії. Чиї це гроші, спитаєте — ваші та тільки ваші. Жодних олігархів. Жодних сумнівних платежів. Лише гроші небайдужих прихильників партії. З такими людьми хоч в пекло. А якраз туди ми й збираємось.

Вам не обов’язково йти в пекло з нами. Можна просто нам допомогти. І є цілих два способи як це зробити.

1. Через фандрайзингову платформу “Фонду ліберальних ініціатив” libfoundation.org
Це швидко і безболісно.

АБО

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party.

Go! Go! Go!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments