Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А швидко почало прилітатиAlex Noinets: Утром в газете - вечером в куплете. Вранці проголосували - вдень уже отримали заяву з Європарламента про перспективу втрати безвізу.

Доби не пройшло. Одразу ннна. Не занепокоєність там, не інші якісь емоції. Просто попередили - продовжуйте в тому ж дусі, безвіз капут.

Єрмак молодець. Зеленський молодець. Народні депутати молодці, хто голоси дав. Всі молодці.

Імпічмент.
Відставка.
Суд.

Victor Tregubov: У чому, власне, проблема.

Завжди й усі часи громадянське та політичне суспільство України билося головою в одну й ту ж стіну.
З одного боку були реформи, необхідні для виживання країни та її європейської інтеграції.
З іншого боку був особистий інтерес олігархів та можновладців.

Завжди - і за Кучми, і за Ющенка, і за Порошенка - ця боротьба між завжди впиралася в певний компроміс. Бо влада розуміла, що повний крах країни - теж не в її особистих інтересах. Сповзання под Росію - теж не в її особистих інтересах. Повстання теж не в її інтересах. Тому, хай як шалено торгувалася і з європейцями, і з власним суспільством, але змушена була обмежувати апетити.

Навіть Янукович довго та вперто опирався росіянам - просто тому, що сприймав український бюджет власною кишенею. Як тільки припинив, як тільки відійшов від компромісу - отримав Євромайдан.

Сучасна влада вперше не така.

Для Єрмака це "поєднання приємного з корисним". Особистого інтересу в пограбунку країни із інтересом кураторів у її знищенні. Давайте заведемо рєшал у антикорупційну прокуратуру і нарубимо бабла! Що? У кредитах відмовлять? Економіка накриється? Безвіз заберуть? Круууто! Ще й орден "За воссоединение Малороссии" згодом дадуть, а може навіть Героя Росії, як у Кадирова, до кінця життя всі дівки наші будуть!

Таке вперше.

Такого не було навіть за ригів. Це зовсім інший виклик.

Tags: А я предупреждал, Ермак, Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments