Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А швидко почало прилітатиAlex Noinets: Утром в газете - вечером в куплете. Вранці проголосували - вдень уже отримали заяву з Європарламента про перспективу втрати безвізу.

Доби не пройшло. Одразу ннна. Не занепокоєність там, не інші якісь емоції. Просто попередили - продовжуйте в тому ж дусі, безвіз капут.

Єрмак молодець. Зеленський молодець. Народні депутати молодці, хто голоси дав. Всі молодці.

Імпічмент.
Відставка.
Суд.

Victor Tregubov: У чому, власне, проблема.

Завжди й усі часи громадянське та політичне суспільство України билося головою в одну й ту ж стіну.
З одного боку були реформи, необхідні для виживання країни та її європейської інтеграції.
З іншого боку був особистий інтерес олігархів та можновладців.

Завжди - і за Кучми, і за Ющенка, і за Порошенка - ця боротьба між завжди впиралася в певний компроміс. Бо влада розуміла, що повний крах країни - теж не в її особистих інтересах. Сповзання под Росію - теж не в її особистих інтересах. Повстання теж не в її інтересах. Тому, хай як шалено торгувалася і з європейцями, і з власним суспільством, але змушена була обмежувати апетити.

Навіть Янукович довго та вперто опирався росіянам - просто тому, що сприймав український бюджет власною кишенею. Як тільки припинив, як тільки відійшов від компромісу - отримав Євромайдан.

Сучасна влада вперше не така.

Для Єрмака це "поєднання приємного з корисним". Особистого інтересу в пограбунку країни із інтересом кураторів у її знищенні. Давайте заведемо рєшал у антикорупційну прокуратуру і нарубимо бабла! Що? У кредитах відмовлять? Економіка накриється? Безвіз заберуть? Круууто! Ще й орден "За воссоединение Малороссии" згодом дадуть, а може навіть Героя Росії, як у Кадирова, до кінця життя всі дівки наші будуть!

Таке вперше.

Такого не було навіть за ригів. Це зовсім інший виклик.

Tags: А я предупреждал, Ермак, Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments