Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

33 години

За такий час було зібрано суму для застави на вибори в Київраду.І так, тепер ви розумієте порядок цифр. І можете запитувати у інших партій: «Вибачте, а де ви взяли пів-мільйона? Хто ваш спонсор і кому ви потім будете відробляти?».

І так, тепер ви бачили, як активісти і прихильники партії голосуванням формують виборчий список. І можете запитувати у інших партій: «Вибачте, а хто прийняв рішення, що ці люди займають ці місця?».

А до цього, рік тому, ви бачили як реєструється партія. Скільки це часу, поїздок по областях, скільки підписів треба зібрати у 2/3 областей, скільки проблем і часу вимагає робота з мінюстом. І можете тепер запитувати у інших партій: «Вибачте, а як ви змогли зібрати 10 тисяч підписів, якщо про вашу партію до учора ніхто не чув і ніяких зборів підписів ви не оголошували?».

Справжня партія має відповіді на питання. На ці та багато, багато інших. Якщо, звичайно, це справжня партія.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments