Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Любі друзі!

Ми нагадуємо вам, що тільки наша партія завжди каже вам правду. Наприклад, знайте - коли до вас звертаються "любі друзі", значить щось від вас зараз захочуть, можливо навіть гроші.

Отже. Як ви, можливо, знаєте, сьогодні закінчилися всі голосування стосовно формування передвиборчих списків партії на місцеві вибори.

Неочікувано для всіх список партії очолив Юрій Гудименко! Ніхто з нас не міг і сподіватися на таке щастя, але воно нас спіткало, невпинне, як діарея.

Друге місце - Юлія Паєвська, також відома, як Тайра. Для нас честь і відповідальність мати таку людину в нашому передвиборчому списку.

Третє місце - Антон Швець. Якщо всі ми будемо дуже старатися, то він стане депутатом Київради і тиск на суддів всіх рівнів буде здійснювати уже депутат Київради.

Четверте місце - Іван Бартян, і це також честь для нас. Іван - активіст партії, який прийшов до нас, і за два роки здобув у боротьбі місце в першій п'ятірці. Що це, якщо не ефективний соціальний ліфт?

П'яте місце - Христина Морозова, спікерка з питань прав людини, і голова "Кабінету Міністрів" Демократичної Сокири.

Всі ці місця (крім першого) були розподілені шляхом відкритих партійних регіональних праймеріз в партійному додатку. Один цей факт уже робить нашу партію прогресивнішою і технологічнішою за всі інші українські політичні партії.

А тепер, після формування списку ми починаємо збір коштів на внесок у передвиборчий фонд. На внесок нам потрібні майже півмільйона гривень, часу на збір - тиждень, але ми впевнені, що впораємося швидше. Впевнені ми в цьому тому, що бачили вашу активність на всіх наших акціях, маршах, внутрішньопартійних голосуваннях, і знаємо, що у нас найактивніші партійці в Україні.

І сьогодні не той день, коли ви можете собі дозволити зупинитися і розчарувати близьких. Два роки ми росли разом з вами. Від "п'ять блогерів" до "політична партія, яка іде на вибори" - шлях як від Жашкова до Бетельгейзе. І ми його пройшли. Ви його пройшли. Ви і є ті "ми", про яких ми завжди торочимо.

Демсокира - це твоя партія, і це ти йдеш на вибори.Допомогти нам можна двома способами:

1. Через фандрайзингову платформу “Фонду ліберальних ініціатив”. Це швидко і безболісно.

2. На рахунок партії. З міркувань безпеки та зважаючи на адміністративну й кримінальну відповідальність пов'язану з фінансуванням політичних партій, ми можемо надати платіжні реквізити після вашої повної ідентифікації. Для цього напишіть листа на donate@sokyra.party

І велике, ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання! Задонатили ⏤ напишіть про це у соцмережах під хештегом #донатом_у_сокиру. Розкажіть, чому задонатили, підтримайте нас. Адже ваші історії ⏤ найкраща реклама.
Дякуємо!

Ваша партія.

Tags: #донатом_у_сокиру, ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments

Recent Posts from This Journal