Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Гай Річі презентує

Для тих, хто забув чи для тих, хто не знав — урочисто нагадуємо та повідомляємо: завтра, тобто 15 вересня, о 19:00 ми запустимо стрім з Політрадою Партії.Попередню трансляцію було перенесено у зв’язку з тим, що президент України — капітулянт та малорос. І замість стріму нам довелося їхати до нього під резиденцію у Конча-Заспу, щоб поставити Зеленського на місце. З ким не буває, подумаєш.

Завтра Політрада Демократичної Сокири проведе годину в прямому ефірі, щоб відповісти на ваші питання. І для того, щоб наш ефір був максимально конструктивним (хоч щось в цій країні буде конструктивним), ми просимо вас питати свої питання прямо в коментарях під цим дописом. І завтра наш модератор зачитає їх під час стріму .

Чи можна буде ставити питання в прямому ефірі? Так. Але для економії вашого та нашого часу частину питань ми радимо поставити зараз.

Будьте максимально зрозумілі та лаконічні — і таким ж будуть наші відповіді.

Зустрінемось та поговоримо у вівторок, 15 вересня о 19:00.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Без людей даже интереснее

  Реддитор сделал в Blender анимацию «Игры в кальмара», где игроки – известные роботы. видео на фб

 • Ыыыы

  видео на ютуб

 • Roger that!

  - Езжай на пятую, заскочим за пончиками. - Приказал детектив. - Серьезно? - Усмехнулся напарник. - Я думал это только в кино бывает. - Нет. - В чем…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments