Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Гай Річі презентує

Для тих, хто забув чи для тих, хто не знав — урочисто нагадуємо та повідомляємо: завтра, тобто 15 вересня, о 19:00 ми запустимо стрім з Політрадою Партії.Попередню трансляцію було перенесено у зв’язку з тим, що президент України — капітулянт та малорос. І замість стріму нам довелося їхати до нього під резиденцію у Конча-Заспу, щоб поставити Зеленського на місце. З ким не буває, подумаєш.

Завтра Політрада Демократичної Сокири проведе годину в прямому ефірі, щоб відповісти на ваші питання. І для того, щоб наш ефір був максимально конструктивним (хоч щось в цій країні буде конструктивним), ми просимо вас питати свої питання прямо в коментарях під цим дописом. І завтра наш модератор зачитає їх під час стріму .

Чи можна буде ставити питання в прямому ефірі? Так. Але для економії вашого та нашого часу частину питань ми радимо поставити зараз.

Будьте максимально зрозумілі та лаконічні — і таким ж будуть наші відповіді.

Зустрінемось та поговоримо у вівторок, 15 вересня о 19:00.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments