Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ваша партія, ваша команда

Привіт, це Юрій Гудименко і мені є, що вам сказати.Вчора у партійному додатку «Демократичної Сокири» завершилося голосування за систему праймеріз. Ця система не звична для праймеріз у світі, тому що законодавство про гендерне квотування впливає не тільки на кількість чоловіків та жінок у списку, але і на розподіл місць від першого до останнього. Тому нам довелося вигадати новий підхід до праймеріз, більше схожий на систему відбору команд на футбольних чемпіонатах.
Цю систему було затверджено голосуванням партійців у додатку. Вона вступила у силу, і вже розпочався другий етап – відбулося публічне жеребкування і розпочалося п‘ять окремих голосувань за людей у п‘яти відбіркових групах. Чим вище місце посяде кожен кандидат у свої групі, тим вище він буде у загальному виборчому списку у Київську міську раду.

Єдиним «сіяним» кандидатом, який не братиме участі у розподілі місць і займе у списку перше («нульове») місце, буду особисто я, Юрій Володимирович Гудименко, 1987 року народження. Таке рішення запропонувала політрада, і таке рішення підтримали голосуванням у додатку прихильники партії. Рішення прийнято.

Я вдячний всім вам за довіру. Тепер я беру на себе керування виборчою кампанією у місті Києві. І моя (а тепер і ваша) спільна задача номер один – у результаті праймеріз підібрати «Демократичній Сокирі» найкращу команду для походу на Київську міськраду. У списках є, з кого вибрати.

Більшу частину списку складають наші активісти. В більшості інших партій активісти є лише ресурсом – «приходь, потримай вудку з прапором і йди собі, не забудь проголосувати за поважних людей у нашому списку». У ДемСокирі все не так - ті, хто віддавав партії свій час та енергію, роблять наступний крок і йдуть від нас у депутати. Ви неодноразово бачили цих людей на фотозвітах з партійних акцій. Настав час побачити їх на фотозвітах із сесій міської ради.

Також у списках є лідери партії, партійні міністри та експерти, ветерани війни та волонтери, люди, овіяні легендами на фронті. Вам є з кого обирати.

Ви самі, власними руками, створюєте команду, яка піде на штурм міської ради. Не втрачайте цей шанс. Жодна інша партія вам такого шансу не надасть, і це проблема, бо я б хотів, аби прозорі праймеріз були не нашою фішкою, а нормою для всіх партій країни. Бо так наша держава отримала б більшу кількість нормальних депутатів на всіх рівнях. І це б пішло нам всім на користь.

Голосування триває. Якщо ви мешкаєте у Києві, не баріться – відкрийте або завантажте партійний додаток і проголосуйте так, як ви вважаєте за потрібне. (iOS, Android)

Цю команду збираєте ви. Не проґавте шанс зробити її кращою.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments